Wotore

WOTORE 4 PPV – jak wykupić PPV? Gdzie oglądać WOTORE? Transmisja i stream online

Już w piątek odbędzie się gala walk na gołe pięści WOTORE! Organizacja, która zapoczątkowała krwawe i brutalne pojedynki w naszym kraju powraca, a dla wszystkich fanów przygotowała niesamowite show. WOTORE 4 to nowa jakość. Przede wszystkim właściciele stawiają na nowe zasady – bardziej widowiskowe. Po drugie na WOTORE 4 zobaczymy bardzo mocne nazwiska z międzynarodowej sceny. Walką wieczoru jest starcie niepokonanego zawodnika z podziemnego fight clubu „KOTS” – Simona Henriksena z mistrzem WOTORE – Michałem Pasternakiem. Transmisja WOTORE 4 tylko w PPV. Gdzie oglądać WOTORE 4 PPV? Jak wykupić PPV?

Gdzie i jak oglądać WOTORE 4?

Na gali WOTORE 4 w Walcowni Katowice odbędzie się pojedynek Michała Pasternaka, doświadczonego polskiego zawodnika MMA i posiadacza pasa WOTORE w kategorii open. Polak zmierzy się z charakternym duńczykiem Simonem Henriksenem – jednym z najlepszych zawodników walk na gołe pięści na świecie. „The Savage” to kibic drużyny Brondby, z którą utożsamia się na co dzień. Ma ogromne doświadczenie w starciach ulicznych. Będzie to walka wieczoru WOTORE 4.

Kolejnym zawodnikiem, który toczył swoje walki w podziemnym fight clubie King Of The Street jest „Ufol”. Bartosz Kwiatkowski trenuje w Street Authonmy Rzeszów z trenerem Wiesławem Kanią i Krzysztofem Bańkowskim. Ze sportami walki jest związany od 16. roku życia. Stoczył kilka zawodowych walk w kickboxingu i mma – głównie za granicą. W KOTS zadebiutował na gali KOTS: 80, gdzie w fenomenalnym stylu rozprawił się z zawodnikiem o pseudonimie „Calavera 020” z Amsterdamu. Na WOTORE 4 zmierzy się z Rogerem „Furiatem” Burjańskim znanym z The War.

Galę WOTORE 4 obstawicie tylko i wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic, który ma wyłączność na piątkowe wydarzenie.

Sprawdź!  Łukasz „Juras” Jurkowski skomentuje piątkową galę WOTORE 4: Pasternak vs Henriksen

Rejestrując się w BetClic – tutaj, odbierzecie bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 550 zł! Jeśli Wasz kupon okaże się wygrany, gratulacje! Jeśli natomiast nie uda Wam się trafić wszystkich typów, dostajecie zwrot do 550 zł!

-> Otwórz konto i odbierz bonus w BetClic

WOTORE 4 PPV

Na karcie walk WOTORE 4 zobaczymy również m.in. Erica Olsena, który zawalczy z Kamilem Janikiem, Marcina „Sołtys” Sołtysika, Kamila Heberleina, Denisa Labrynga, Piotra Więcławskiego, Denisa Makowskiego, Artura Saładiaka i innych nieustraszonych wojowników. Gdzie oglądać WOTORE?

WOTORE 4 obejrzysz tylko i wyłącznie w PPV. Transmisja już od 18:00 – kliknij tutaj.

Jak wykupić PPV?

Za dostęp do Wotore zapłacisz zarówno przez wirtualne płatności Blue Media – karta, szybki przelew, blik, czy też PayPalem! Dostęp do WOTORE 4 uzyskasz klikając w TEN LINK.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie wotore.jpg

Dostęp do WOTORE 4 -> TUTAJ

Szczegóły WOTORE 4:

  • Wydarzenie: WOTORE 4
  • Data: 21 stycznia (piątek)
  • Walka wieczoru: Pasternak vs Henriksen
  • Godzina: 18:00
  • Dostęp PPV: tutaj
  • Cena PPV: 29,99 zł

WOTORE 4 – jak wykupić PPV?

Arena WOTORE 4 to niczym nieograniczone pole walki o średnicy 9m. Dzięki temu pojedynki i zmagania zawodników toczą się na wyciągnięcie ręki, dając widzowi szansę intymnego odbioru i budując przy tym poczucie bezpośredniego uczestniczenia w widowisku. Aby skupić walkę w centrum areny i ograniczyć element wychodzenia poza nią, organizacja postanowiła zmodyfikować ją poprzez podniesienie krańców pod niewielkim kątem. Dzięki temu nie redukują znacząco przestrzeni i nie odbierają klimatu widowiska.

Sprawdź!  (VIDEO) Klimatyczna zapowiedź gali WOTORE 4 w... Zakładzie Karnym! To już w tym tygodniu!
Może być zdjęciem przedstawiającym 14 osób i tekst

Techniki dozwolone na WOTORE 4:

Wszystkie techniki znane z innych federacji MMA plus:

  • – uderzenia głową (technika dopuszczona jest również w trakcie walki w parterze),
  • – uderzenia kolanem w głowę w trakcie walki w parterze,
  • – soccer kicki i stompy,
  • – aktywna walka w parterze – po 20 sekundach nieaktywnej walki sędzia podnosi zawodników, którzy muszą kontynuować walkę na stojąco. Celem zawodnika, który sprowadza walkę do parteru powinno być jak najszybsze jej zakończenie, bez chęci stabilizowania pozycji lub zmęczenia przeciwnika.

Techniki zabronione:

Podczas WOTORE 4 zabronione będzie gryzienie, drapanie i szczypanie rywala, ciosy w tył głowy i kręgosłup, dźwignie na małe stawy, ciągnięcie za włosy i opluwanie rywala.

Sędziowie będą karali zawodników za każde niesportowe zachowanie, ale również za unikanie walki, samowolne opuszczanie areny i udawanie kontuzji.

OGLĄDAJ ONLINE WOTORE 4 – TUTAJ

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

15 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.