Wotore

Łukasz „Juras” Jurkowski skomentuje piątkową galę WOTORE 4: Pasternak vs Henriksen

To już potwierdzone! Jednym z komentatorów piątkowej gali WOTORE 4, na której w walce wieczoru zobaczymy walkę Michała „Wampira” Pasternaka z Simonem „The Savage” Henriksenem będzie Łukasz Jurkowski!

Nie lada gratka czeka w piątkowy wieczór na fanów krwawego sportu! Na gali w Walcowni w Katowicach odbędzie się WOTORE 4, czyli ośmioosobowy turniej walk na gołe pięści. Dodatkowo kibice obejrzą kilka bardzo mocnych super-fightów.

Do Polski powróci m.in. Eric Olsen, który zmierzy się z Kamilem Janikiem. Kolejnym solidnym zestawieniem jest starcie Artura Sałdiaka z Denisem Makowskim.

Simon Henriksen to nie jedyny zawodnik, który w przeszłości toczył walki w podziemnym fight clubie KOTS. Na WOTORE 4 zobaczymy również pochodzącego z Rzeszowa „Ufola„, czyli Bartosza Kwiatkowskiego. „Ufol” ma za sobą pojedynek na KOTS: 80, gdzie szybko rozprawił się ze swoim przeciwnikiem. Jego rywalem na piątkowej gali będzie Roger „Furiat” Burjański znany z walk w „The War”.

Może być zdjęciem przedstawiającym 14 osób i tekst

Dostęp do WOTORE 4 kosztuje 29,99 zł. Gala odbędzie się w piątek o godzinie 18:00.

Studio poprowadzą Marcin „Polish Zombie” Wrzosek oraz Łukasz Zaborowski. Za komentarz odpowiedzialny będzie m.in. Łukasz „Juras” Jurkowski. Wydarzenie odwiedzą również inne osoby ze świata sportów walki m.in. Karolina Kowalkiewicz!

Sprawdź!  Doniesienia: Mariusz Pudzianowski powraca na KSW 61. Jego rywalem będzie... Łukasz "Juras" Jurkowski!

Za dostęp do Wotore zapłacisz zarówno przez wirtualne płatności Blue Media – karta, szybki przelew, blik, czy też PayPalem! Dostęp do WOTORE 4 uzyskasz klikając w TEN LINK.

Dostęp do WOTORE 4 -> TUTAJ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie wotore.jpg

WOTORE 4:

  • Wydarzenie: WOTORE 4
  • Data: 21 stycznia (piątek)
  • Walka wieczoru: Pasternak vs Henriksen
  • Godzina: 18:00
  • Dostęp PPV: tutaj
  • Cena PPV: 29,99 zł

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.