Wotore

Simon „The Savage” nie boi się Michała Pasternaka! „Nic mi nie zrobisz! Nawet mnie nie dotkniesz”

Simon „The Savage” jest już w drodze do Polski. W piątek odbędzie się gala WOTORE 4, gdzie gwiazda podziemnego fight clubu KOTS zmierzy się z aktualnym mistrzem WOTORE, czyli Michałem Pastnerkiem. GDZIE OGLĄDAĆ WOTORE 4 PPV?

WOTORE powraca już w piątek w nowej odsłonie. Organizatorzy zmienili zasady i tym razem szykują się naprawdę mocne i widowiskowe pojedynki.  W walkach na gołe pięści zobaczymy m.in. „Furiata” znanego z The War, „Ufola”, który walczył w KOTS, „Dobermana” z GROMDY, czy też znanych z poprzednich edycji WOTORE Erica Olsena Piotra Więcławskiego.

Dozwolone są uderzenia głową, soccer kicki i stompy oraz kopnięcia kolanami w głowę także w parterze. Ponadto zawodnicy muszą toczyć aktywną walkę w parterze, w innym wypadku po 20 sekundach starcie będzie podnoszone do stójki.

O pas WOTORE International zawalczy Simon Henriksen, który zmierzy się z Michałem Pasternakiem.

Wielu kibiców twierdzi, że Henriksen nie miał do tej pory tak mocnego rywala, jakim jest „Wampir” i na piątkowej gali zobaczymy weryfikację umiejętności Duńczyka, który w bardzo krótkim czasie stał się gwiazdą organizacji King Of The Streets.

Sprawdź!  Soccer kick i potężne ciosy! Owsiany wygrywa krwawy finał o 50 tysięcy złotych!

Mocne słowa Henriksena do Pasternaka!

Przed wylotem do Polski „The Savage” zaliczył jeszcze trening, w trakcie którego postanowił powiedzieć do fanów kilka słów przed zbliżającym się wydarzeniem.

„Tydzień walki, kocham swoje życie. To w kurwę ważne, stary. Świetny zawodnik, to będzie jebana uliczna walka. Wziąłem się znikąd i wywalczyłem sobie drogę na szczyt. Z samego kurwa dołu. Nie mogę usiedzieć, wciąż stoję z uśmiechem na twarzy. Wciąż kocham to co robię i jestem gotowy, gotowy w chuj. Mam mental, z którym nie możesz się równać. Nic nie zrobisz. Nawet mnie nie dotkniesz, nic mi nie zrobisz. Koło chuja mi… idę prosto przed siebie. Jak dzikie zwierzę z instynktem pierwotnym…” – powiedział Henriksen.

Dodając – „Od kiedy skończyłem 11 lat cały czas prę do przodu. Cały czas napieram. Bywałem większy, silniejszy, szybszy, mądrzejszy. Każdego dnia słuchałem i uczyłem się od kogo tylko mogłem, bym mógł być najlepszą wersją samego siebie i nie zatrzymuje się. To nawet nie jest początek. To jedynie rozgrzewka, to tylko dla zabawy.

Zbliżająca się gala WOTORE 4 będzie dostępna jedynie w systemie PPV. Wydarzenie można obejrzeć również na żywo, jednak liczba biletów jest mocno ograniczona. Początek gali w piątek o godzinie 18:00. Dostęp PPV kosztuje jedynie 29,99 zł!

Sprawdź!  Pasternak kontrolował cały pojedynek! Kibice wygwizdali Zadorę po przegranej! [WIDEO]

Wykup dostęp do WOTORE 4 – tutaj

WOTORE 4

OGLĄDAJ ONLINE WOTORE 4 – TUTAJ

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.