Wotore

Okniński zabrał głos po tym, jak został uderzony butelką! „Pan od butelki dostanie zapłatę. Znajdziemy go”

Mirosław Okniński zabrał głos po głośnej awanturze, do której doszło na gali WOTORE 7. Zapowiedział, że człowiek, który uderzył go butelką, odpowie za to, co zrobił.

Najbardziej wyczekiwanym starciem minionego wydarzenia była konfrontacja Kamila Mindy z Szymonem Nowowiejskim. Podopieczny Oknińskiego błyskawicznie i brutalnie zweryfikował „Aptekę”, który w mediach kreował się na wojownika.

Minda połamał rywalowi szczękę oraz nos i udusił go do nieprzytomności. Kiedy jednak sędzia przerwał pojedynek, doszło do dużej awantury. Ktoś z narożnika „Apteki” kopnął leżące Mindę. Wywiązała się szarpanina pomiędzy teamami, a do akcji wkroczył także Okniński.

Trener jednak nie wdał się w żadną bójkę, tylko jak możemy zobaczyć na nagraniu, odciągał zawodników od awantury:

Niestety, jak się okazało, Mirosław Okniński został uderzony butelką w głowę przez kogoś z narożnika „Apteki”. Po wszystkim zabrał głos i poprzez social media zapowiedział, że po Nowowiejskim zweryfikowany zostanie człowiek, który zaatakował trenera:

Sprawdź!  (VIDEO) Robert Maruszak o trenowaniu Murańskich: "Jacek zaimponował mi podejściem do pracy. Jest tytanem pracy"

Jestem za sportowym zachowaniem. Oczywiście trochę dymów i show, ok. Ale bez rzucania butelkami. „Apteka” napadł na „Ferrariego” obrażał mnie i Akademię, dostał zapłatę . Następny Pan od butelki, znajdziemy i jego. Też dostanie zapłatę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.