Wotore

Brutalne zwycięstwo Ufola w KOTS! Potężne kolano i nokaut soccer kickiem! [WIDEO]

King Of The Streets powróciło z kolejnymi brutalnymi pojedynkami na gołe pięści. Po raz kolejny w mogliśmy oglądać w akcji niepokonanego Polaka.

Bartosz Kwiatkowski to zawodnik, który bił się nie tylko w KOTS, ale także WOTORE, gdzie zwyciężył 5 pojedynków, wygrał turniej, a nawet zdobył mistrzowski pas organizacji. Ma na swoim koncie wiele brutalnych nokautów i błyskawicznych zwycięstw.

Natomiast w KOTS stoczył dwa starcia. Najpierw pokonał ulicznego fightera „Calavera20”, a następnie zmierzył się ze słowackim chuliganem Michalem „Panzerem” Petrisem. Do drugiego pojedynku doszło w miniony weekend podczas gali „Pursued”.

Polak najpierw naruszył rywala potężnym prawym, następnie kolanem powalił go na deski. Kiedy „Panzer” próbował wstać, otrzymał potężnego soccer kicka i walka została przerwana.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.