RFA 4

Steel Arena Koszyce

Już 8 października w słowackich Koszycach odbędzie się gala Real Fight Arena 4. Nie zabraknie na niej polskiego akcentu!

The War 4

warszawa

Czas na kolejną edycję krwawych walk! Już 8 października w Warszawie odbędzie się The War 4, z nowymi zasadami, ale tymi samymi, ogromnymi emocjami!

KSW 75: Chuzhigaev vs. Erslan

Amfiteatr Parku Strzeleckiego Nowy Sącz

Wyjątkowo, bo w piątek 14 października odbędzie się kolejna gala największej polskiej federacji MMA. Na KSW 75 w Nowym Sącz do pierwszej obrony tytułu wagi półciężkiej stanie Ibragim Chuzhigaev.

FEN 42

Hala Orbita Wejherowska 34, Wrocław, Dolnośląskie

Federacja Fight Exclusive Night powraca z kolejną galą. Na FEN 42 poznamy nowego championa wagi lekkiej oraz kolejną obronę mistrza kategorii półśredniej!

OKTAGON 36

Festhalle Frankfurt

15 października odbędzie się kolejna gala OKTAGON MMA! W walce wieczoru dojdzie do walki niemiecko-czeskiej, a karta walk wygląda znakomicie!

UFC Vegas 62: Grasso vs. Araujo

Las Vegas, UFC Apex

Trzecie z rzędu show w UFC Apex odbędzie się w nocy z 15 na 16 października. Main eventem zmieniono w niedługim czasie po jego ogłoszeniu i nową walką wieczoru zostało starcie Grasso vs. Araujo.

UFC 280: Oliveira vs. Makhachev

Etihad Arena Yas Bay Waterfront, Yas Island, Abu Zabi

Największa federacja MMA na świecie ponownie wraca do Abu Zabi! Już 22 października odbędzie się jedna z najlepiej zapowiadających się gal w tym roku - UFC 280.

UFC Vegas 63: Kattar vs. Allen

Las Vegas, UFC Apex

W ostatni weekend października czeka nas kolejna gala w Las Vegas. W main evencie Calvin Kattar zmierzy się z Arnoldem Allenem!

Fame MMA 16

Arena Gliwice Akademicka 50, Gliwice

Już 5 listopada odbędzie się kolejna gala największej federacji freak fight w Polsce! Na Fame MMA 16 kibice ponownie zobaczą występy YouTuberów, influencerów i celebrytów.

UFC 281: Adesanya vs. Pereira

Madison Square Garden 46 Pennsylvania Plaza (8th Avenue & 33rd Street), New York, NY

Największa federacja MMA na świecie wraca do najsłynniejszej hali na świecie! W nocy z soboty 12 listopada na niedzielę 13 listopada w Madison Square Garden odbędzie się hitowa gala UFC 281.

KSW 76: Ziółkowski vs. Parnasse

Hala widowiskowo-sportowa Grodzisk Mazowiecki

Dzień po Święcie Niepodległości odbędzie się KSW 76. W walce wieczoru odbędzie się pojedynek Champion vs. Champion, a swojego pasa będzie bronił Marian Ziółkowski!

High League 5

Łódź, Atlas Arena aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7, Łódź, łódzkie

Jeszcze przed świętami, 10 grudnia, odbędzie się piąta już kolejna edycja HIGH League.