FAME 21: Adamek vs. Bandura

PreZero Arena Gliwice Akademicka 50, Gliwice

W sobotę 18 maja gliwicka PreZero Arena zapłonie od emocjonujących freakowych walk. Podczas FAME MMA 21 dojdzie m. in. do debiutu Tomasza Adamka.

Fury vs Usyk: Ring of Fire

Rijad Rijad

Po wielu latach w końcu poznamy kolejnego niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej w boksie. Tyson Fury skrzyżuje rękawice z Ołeksandrem Usykiem!

UFC Vegas 92: Barboza vs. Murphy

Las Vegas, UFC Apex

W nocy z soboty 18 maja na niedzielę 19 maja odbędzie się gala UFC Vegas 92. W walce wieczoru dojdzie do potyczki w limicie kategorii piórkowej, Barboza vs. Murphy.

UFC 302: Makhachev vs. Poirier

Prudential Center 25 Lafayette St, Newark, NJ

W nocy z soboty 1 czerwca na niedzielę 2 czerwca czeka nas gala UFC 302. W walce wieczoru Dustin Poirier stanie przed kolejną szansą na zostanie mistrzem wagi lekkiej. Jego przeciwnikiem będzie oczywiście Islam Makhachev.

KSW 95: Wikłacz vs. Przybysz 5

Olsztyn OLSZTYN

Organizacja KSW po raz pierwszy zawita do Olsztyna. W walce wieczoru tego wydarzenia lokalny bohater i mistrz wagi koguciej Jakub Wikłacz (15-3-2, 9 Sub) stanie do rywalizacji z Sebastianem Przybyszem (12-3-1, 5 KO, 4 Sub), numerem jeden rankingu tej kategorii wagowej.

UFC 303: McGregor vs. Chandler

T-Mobile Arena 3780 Las Vegas Blvd S, Las Vegas, NV

Na koniec czerwca organizacja UFC przygotowała istne święto dla kibiców MMA. Do oktagonu powróci Conor McGregor, który zmierzy się z Michaelem Chandlerem.

KSW 96: Pawlak vs. Janikowski

Łódź Łódź

W sobotę 20 lipca organizacja KSW zawita do Łodzi. W walce wieczoru miejscowy champion Paweł Pawlak stanie do kolejnej obrony tytułu. W rewanżowym starciu zmierzy się z Damianem Janikowskim.