GROMDA 15

Gromda Fight Club Pionki, Mazowieckie

Kibice walk na gołe pięści już na samym początku grudnia będą mieli swoje święto. GROMDA wraca z kolejną galą, na której dojdzie do wielu arcyciekawych pojedynków i starcia o pas mistrzowski!

UFC Austin: Dariush vs Tsarukyan

Moody Center Austin, TX

W nocy z 2 na 3 grudnia największa organizacja MMA na świecie wraca do Austin w stanie Teksas z kolejnym mocnym wydarzeniem. Kartę walk zamknie starcie w dywizji lekkiej.

FAME: Reborn

Łódź, Atlas Arena aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7, Łódź, łódzkie

Już na początku grudnia dojdzie do gali FAME: Reborn, podczas której zobaczymy szereg nowych twarzy, ale też zaskakujące powroty!

XTB KSW 89: Bartosiński vs Parnasse

Arena Gliwice Akademicka 50, Gliwice

Organizacja KSW po raz kolejny napisze nową kartę w historii światowego MMA. Galę w Gliwicach uświetni starcie Bartosiński vs Parnasse, w którym to Francuz może zgarnąć 3. tytuł i stać się pierwszym triple champem!

UFC 296: Edwards vs Covington

T-Mobile Arena 3780 Las Vegas Blvd S, Las Vegas, NV

Ostatnia numerowana gala UFC 2023 roku odbędzie się w T-Mobile Arenie w Las Vegas. Zakończą ją dwa pojedynki o mistrzowskie tytuły: kategorii półśredniej oraz muszej.

Anthony Joshua vs Otto Wallin

Rijad Rijad

Już 23 grudnia kibice boksu zasiądą przed ekranami, gdzie czeka ich fenomenalne widowisko. W ringu dojdzie do kilku walk, które mogą sporo namieszać w rankingach wagi ciężkiej.

UFC 297: Strickland vs Du Plessis

Scotiabank Arena 40 Bay St, Toronto, Ontario

Organizacja UFC nowy rok rozpocznie od gali w Kanadzie, na której zobaczymy walkę o pas wagi średniej. Do hitowego rewanżu przystąpi też reprezentant Polski! Jan Błachowicz żywiołowo reagował na decyzję sędziów, którzy orzekli jego porażkę z Alexem Pereirą. "Cieszyński Książę" ma nadzieję, że otrzyma rewanż z Brazylijczykiem, który obecnie jest w posiadaniu tytułu kategorii półciężkiej. …