UFC 276: Adesanya vs. Cannonier

T-Mobile Arena Las Vegas, NV

Hitowa gala UFC 276 odbędzie się już z soboty 2 lipca na niedzielę 3 lipca. Tego wieczoru zobaczymy aż 2 walki o pasy mistrzowskie!

Prime Show MMA 2: Kosmos

Gdynia Arena ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia

Dnia 9 lipca w gdyńskiej Arenie rozpocznie się wielce oczekiwane show w świecie freak fightów. Do akcji powraca Prime Show MMA 2!

UFC Vegas 58: Dos Anjos vs. Fiziev

Las Vegas, UFC Apex

Kolejny weekend w Las Vegas! Na UFC Vegas 58 zobaczymy pojedynek Rafael vs. Rafael, czyli Dos Anjos vs. Fiziev!

UFC on ABC 3: Ortega vs. Rodriguez

UBS Arena Long Island, NY

Z soboty 16 lipca na niedzielę 17 lipca odbędzie się gala UFC on ABC 3. Liczącą 13 pojedynków kartę walk zamknie pojedynek Brian Ortega vs. Yair Rodriguez.

UFC Fight Night: Blaydes vs. Aspinall

O2 Arena, Londyn

Największa federacja MMA na świecie wraca do Londynu! 23 lipca w O2 Arenie ponownie zobaczymy kapitalne walki, a kibice jak zwykle zapewnią znakomity doping!

KSW 72

Amfiteatr Kadzielnia Kielce, Świętokrzyskie

Już 23 lipca największa europejska federacja MMA zawita do Kielc! Na historycznym wydarzeniu, jakim jest KSW 72, nie zabraknie emocji!

UFC 277: Peña vs. Nunes 2

American Airlines Center Dallas, TX

Już w nocy z 30 na 31 lipca w Dallas w stanie Texas odbędzie się gala UFC 277. Na ostatnim show w lipcu znów dojdzie do dwóch walk mistrzowskich! 

UFC 278: Usman vs. Edwards 2

Vivint Arena Salt Lake City, UT

Po miesiącach poświęconych na leczenie, Kamaru Usman doszedł do siebie i podpisał kontrakt na kolejną obronę pasa wagi półśredniej. Walka Usman vs. Edwards 2 będzie main eventem gali UFC 278, która odbędzie się już w nocy z 20 na 21 sierpnia!