Wotore

(VIDEO) Klimatyczna zapowiedź gali WOTORE 4 w… Zakładzie Karnym! To już w tym tygodniu!

Pierwsza w Polsce federacja walk na gołe pięści powraca! Już 21 stycznia 2022 roku w Walcowni w Katowicach zobaczycie WOTORE 4 – inspirowane walkami gladiatorów widowisko w odświeżonej formule i na nowej arenie.

Tym razem organizacja zmieniła zasady tak, by pojedynki były jeszcze bardziej brutalne. Na nadchodzącej edycji zawodnicy będą mogli uderzać głową oraz dozwolone są też soccer kicki i stompy. Ponadto fighterzy muszą także prowadzić aktywną walkę w parterze. Po 20 sekundach braku aktywności starcie będzie podniesione do stójki.

W main evencie zobaczymy mocne zestawienie, którego stawką będzie pas WOTORE International. O ten tytuł mistrz Michał Pasternak zawalczy z gwiazdą federacji KOTS, czyli podziemnego fight clubu Simonem „The Savage” Henriksenem.

Na gali zawalczą także zawodnicy znani z poprzednich gal. Poza Michałem Pasternakiem będzie to m.in. Piotr Więcławski czy Eric Olsen. Gala WOTORE 4 odbędzie się w piątek 21 stycznia, a wydarzenie będzie transmitowane jedynie w systemie PPV.

WOTORE 4 PPV – JAK WYKUPIĆ?

Dostęp PPV do WOTORE 4 wykupisz tutaj.

Sprawdź!  Simon "The Savage" nie boi się Michała Pasternaka! "Nic mi nie zrobisz! Nawet mnie nie dotkniesz"

Kolejnym zawodnikiem na WOTORE 4, który w przeszłości walczył w KOTS będzie „Ufol”, czyli Bartosz Kwiatkowski. Zmierzy się on z Rogerem „Furiatem” Burjańskim znanym z The War.

Zapowiedź WOTORE 4:

KUP PPV I OGLĄDAJ ONLINE – TUTAJ

Walka wieczoru:

WOTORE 4

Szczegóły WOTORE 4:

  • Wydarzenie: WOTORE 4
  • Data: 21 stycznia (piątek)
  • Godzina: 18:00
  • Dostęp PPV: tutaj

Techniki zabronione w WOTORE:

Podczas WOTORE 4 zabronione będzie gryzienie, drapanie i szczypanie rywala, ciosy w tył głowy i kręgosłup, dźwignie na małe stawy, ciągnięcie za włosy i opluwanie rywala.

Sędziowie będą karali zawodników za każde niesportowe zachowanie, ale również za unikanie walki, samowolne opuszczanie areny i udawanie kontuzji.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.