FAME MMA

FAME MMA PPV – gdzie i jak oglądać galę? Transmisja i stream online

FAME MMA z marszu weszła do rankingu topowych federacji w naszym kraju. Organizacja zestawia tzw. freakfighty, a popularność zyskała dzięki celebrytom, którzy mierzą się w różnych dyscyplinach sportów walki. Gdzie oglądać FAME MMA? Jak wykupić transmisję? Gdzie znaleźć stream online? Jak oglądać FAME MMA?

FAME MMA- gdzie oglądać? Transmisja

AKTUALIZACJA:

  • Najbliższe wydarzenie – FAME 20 (sobota, 10.02.2024 r)

FAME MMA swoją sławę zawdzięcza zrzeszając największe gwiazdy Internetu i nie tylko. To idealna płaszczyzna dla wszystkich celebrytów, którzy chcą spróbować zawodowego sportu. Federacja FAME MMA szybko zebrała wierną publikę właśnie dzięki licznym rozpoznawalnym osobistościom. Już teraz oprócz największych gwiazd w FAME MMA możemy oglądać pojedynki profesjonalnych zawodników MMA. W największej freakowej federacji debiut zaliczyli już m.in. zawodnicy KSW – Borys Mańkowski, Marcin Wrzosek, czy też były zawodnik UFC – Norman Parke.

Gdzie oglądać? Transmisje gal FAME MMA odbywają się w systemie pay-per-view za pośrednictwem ich strony, pod linkiem – https://famemma.tv

Aby móc się zalogować wymagana jest jedynie rejestracja, która trwa 30 sekund. Po uzyskaniu dostępu, istnieje również możliwość obejrzenia archiwalnych gal federacji.

Sprawdź!  (VIDEO) Mateusz Murański wściekły podczas walki Jacka! Ruszył w stronę kibica! "Wypier**laj stąd! Nie komentuj!"

KLIKNIJ TUTAJ i oglądaj na żywo!

FAME MMA online – ile kosztuje PPV?

FAME MMA to bardzo młoda federacja. Założona została w 2018 roku przez Rafała Pasternaka, Krzysztofa Rozparę oraz Wojciecha „WG” Golę i Michała „Boxdela” Barona. Dwaj ostatni panowie regularnie pojawiają się na konferencjach prasowych, przewodząc im. Obaj także toczyli walki w klatkach FAME MMA.

Federacja transmituje swoje gale w systemie pay-per-view. Ile kosztuje transmisja PPV FAME MMA? Cena waha się od 34,99 zł do 39,99 zł, a podyktowane jest to wybraną formą płatności oraz wariantem. Transmisje gal FAME MMA w Internecie dostępne są w dwóch wariantach.

Kup najtańszy dostęp za 34,99 zł – kliknij tutaj.

Jak oglądać FAME MMA?

Gale FAME MMA można wykupić przez stronę federacji. Dostępne są dwa warianty:

  • Basic – oferująca transmisję w jakości 720p, a także 24h dostęp po zakończeniu. Cena tej opcji wynosi 34,99 zł-37,99 zł (w zależności od formy płatności)
  • Premium – wyższa jakość transmisji, 1080p, a ponadto dostęp do gali po zakończeniu trwa aż 7 dni. Co więcej, dostępne są materiały dodatkowe, jak np. Loża Szyderców oraz archiwalne show federacji.
Sprawdź!  Gorąco na face to face przed FAME Friday Arena 2! Wiewiór spotkał się z Josefem Bratanem [WIDEO]

Początkowo FAME MMA kojarzona była jedynie jako federacja zrzeszająca amatorów, jeśli chodzi o zawodowe występy. Na galach w różnych dyscyplinach występowali YouTuberzy, czy osoby znane z programów reality show z telewizji. Z czasem jednak organizacja zaczęła ściągać większe gwiazdy świata sportu, jak Marcin Najman, czy fighterzy MMA: Norman Parke, Borys Mańkowski, a w ostatnim czasie Marcin Wrzosek.

Kiedy odbędzie się FAME MMA

Przeważnie federacja informacje o zbliżającym się wydarzeniu podaje na swoich social mediach oraz na stronie famemma.tv. Zapowiedzi tradycyjnie pojawiają się na kanale YouTube. Znaleźć na nim można również wideo z wywiadów po walkach FAME MMA, jak i liczne highlighty, czy darmowe walki.

Organizacja na swoim kanale w serwisie YouTube udostępnia także nagrania z konferencji prasowych, na których zawsze dzieje się sporo akcji! Do legendy przeszły już wymiany słowne między Martą „Linkimaster” Linkiewicz ze swoimi rywalkami, jak i liczne „dymy” z udziałem rodziny Murańskich, czy Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego.

Transmisje FAME MMA w PPV

Transmisję FAME MMA w PPV można wykupić na kilka różnych sposobów. Płatność przez stronę internetową dokonać można przelewem bankowym, BLIK-iem, kartą płatniczą, czy za pośrednictwem aplikacji: Google Pay, Apple Pay, czy też PayPal. Opłatę za galę uiścić także można płacąc SMSem, jednak jest to najdroższy z wariantów.

Sprawdź!  Obszerna odpowiedź Tańculi na materiał Ferrariego! Szczerze o problemach z używkami

KUP PPV NA GALĘ FAME MMA – TUTAJ

FAME MMA 12 – CENA, PPV. Jak wykupić PPV? Karta walk, transmisja na żywo.  Gdzie oglądać? – StrefaMMA.pl – Portal sportów walki

Gale FAME MMA od zawsze skupiają rzesze widzów. Galę FAME MMA 8 w systemie PPV, według ustaleń Andrzeja Kostyry, wykupiło około 500 tys. widzów. FAME MMA 11 natomiast na żywo w gliwickiej Arenie obejrzał komplet 12000 widzów, a licencji sprzedano prawie 470000 licencji.

FAME MMA 12 pobiło wszelkie rekordy, oprócz wyprzedanej Ergo Areny pobito kolejny rekord sprzedaży PPV i wyniosła ona ponad 500 tysięcy sprzedanych licencji.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.