FAME MMA

FAME MMA PPV – gdzie i jak oglądać galę? Transmisja i stream online

FAME MMA z marszu weszła do rankingu topowych federacji w naszym kraju. Organizacja zestawia tzw. freakfighty, a popularność zyskała dzięki celebrytom, którzy mierzą się w różnych dyscyplinach sportów walki. Gdzie oglądać FAME MMA? Jak wykupić transmisję? Gdzie znaleźć stream online? Jak oglądać FAME MMA?

FAME MMA- gdzie oglądać? Transmisja

AKTUALIZACJA:

  • Najbliższe wydarzenie – FAME 20 (sobota, 10.02.2024 r)

FAME MMA swoją sławę zawdzięcza zrzeszając największe gwiazdy Internetu i nie tylko. To idealna płaszczyzna dla wszystkich celebrytów, którzy chcą spróbować zawodowego sportu. Federacja FAME MMA szybko zebrała wierną publikę właśnie dzięki licznym rozpoznawalnym osobistościom. Już teraz oprócz największych gwiazd w FAME MMA możemy oglądać pojedynki profesjonalnych zawodników MMA. W największej freakowej federacji debiut zaliczyli już m.in. zawodnicy KSW – Borys Mańkowski, Marcin Wrzosek, czy też były zawodnik UFC – Norman Parke.

Gdzie oglądać? Transmisje gal FAME MMA odbywają się w systemie pay-per-view za pośrednictwem ich strony, pod linkiem – https://famemma.tv

Aby móc się zalogować wymagana jest jedynie rejestracja, która trwa 30 sekund. Po uzyskaniu dostępu, istnieje również możliwość obejrzenia archiwalnych gal federacji.

Sprawdź!  Mateusz Murański w nowej federacji?! Wymowny wpis freak fightera!

KLIKNIJ TUTAJ i oglądaj na żywo!

FAME MMA online – ile kosztuje PPV?

FAME MMA to bardzo młoda federacja. Założona została w 2018 roku przez Rafała Pasternaka, Krzysztofa Rozparę oraz Wojciecha „WG” Golę i Michała „Boxdela” Barona. Dwaj ostatni panowie regularnie pojawiają się na konferencjach prasowych, przewodząc im. Obaj także toczyli walki w klatkach FAME MMA.

Federacja transmituje swoje gale w systemie pay-per-view. Ile kosztuje transmisja PPV FAME MMA? Cena waha się od 34,99 zł do 39,99 zł, a podyktowane jest to wybraną formą płatności oraz wariantem. Transmisje gal FAME MMA w Internecie dostępne są w dwóch wariantach.

Kup najtańszy dostęp za 34,99 zł – kliknij tutaj.

Jak oglądać FAME MMA?

Gale FAME MMA można wykupić przez stronę federacji. Dostępne są dwa warianty:

  • Basic – oferująca transmisję w jakości 720p, a także 24h dostęp po zakończeniu. Cena tej opcji wynosi 34,99 zł-37,99 zł (w zależności od formy płatności)
  • Premium – wyższa jakość transmisji, 1080p, a ponadto dostęp do gali po zakończeniu trwa aż 7 dni. Co więcej, dostępne są materiały dodatkowe, jak np. Loża Szyderców oraz archiwalne show federacji.
Sprawdź!  TO SIĘ DZIEJE! Boxdel zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem na Fame MMA 17!

Początkowo FAME MMA kojarzona była jedynie jako federacja zrzeszająca amatorów, jeśli chodzi o zawodowe występy. Na galach w różnych dyscyplinach występowali YouTuberzy, czy osoby znane z programów reality show z telewizji. Z czasem jednak organizacja zaczęła ściągać większe gwiazdy świata sportu, jak Marcin Najman, czy fighterzy MMA: Norman Parke, Borys Mańkowski, a w ostatnim czasie Marcin Wrzosek.

Kiedy odbędzie się FAME MMA

Przeważnie federacja informacje o zbliżającym się wydarzeniu podaje na swoich social mediach oraz na stronie famemma.tv. Zapowiedzi tradycyjnie pojawiają się na kanale YouTube. Znaleźć na nim można również wideo z wywiadów po walkach FAME MMA, jak i liczne highlighty, czy darmowe walki.

Organizacja na swoim kanale w serwisie YouTube udostępnia także nagrania z konferencji prasowych, na których zawsze dzieje się sporo akcji! Do legendy przeszły już wymiany słowne między Martą „Linkimaster” Linkiewicz ze swoimi rywalkami, jak i liczne „dymy” z udziałem rodziny Murańskich, czy Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego.

Transmisje FAME MMA w PPV

Transmisję FAME MMA w PPV można wykupić na kilka różnych sposobów. Płatność przez stronę internetową dokonać można przelewem bankowym, BLIK-iem, kartą płatniczą, czy za pośrednictwem aplikacji: Google Pay, Apple Pay, czy też PayPal. Opłatę za galę uiścić także można płacąc SMSem, jednak jest to najdroższy z wariantów.

Sprawdź!  Szyszka ostro o Boxdelu! Wyjaśnia, dlaczego już razem nie trenują!

KUP PPV NA GALĘ FAME MMA – TUTAJ

FAME MMA 12 – CENA, PPV. Jak wykupić PPV? Karta walk, transmisja na żywo.  Gdzie oglądać? – StrefaMMA.pl – Portal sportów walki

Gale FAME MMA od zawsze skupiają rzesze widzów. Galę FAME MMA 8 w systemie PPV, według ustaleń Andrzeja Kostyry, wykupiło około 500 tys. widzów. FAME MMA 11 natomiast na żywo w gliwickiej Arenie obejrzał komplet 12000 widzów, a licencji sprzedano prawie 470000 licencji.

FAME MMA 12 pobiło wszelkie rekordy, oprócz wyprzedanej Ergo Areny pobito kolejny rekord sprzedaży PPV i wyniosła ona ponad 500 tysięcy sprzedanych licencji.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.