Wotore

„Apteka” za kratami! Grozi mu do 12 lat więzienia! Policja opublikowała nagranie [WIDEO]

Szymon N. ps. „Apteka” w rękach policji! Został zatrzymany do sprawy grupy przestępczej zajmującej się wytwarzaniem i handlem narkotykami.

Śledztwo nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Sosnowcu, na polecenie której policjanci dokonali zatrzymań. W skoordynowanej akcji mundurowi wspierani przez policyjnych kontrterrorystów z Katowic weszli jednocześnie do kilku mieszkań na Śląsku.

„Apteka” w rękach policji!

Zatrzymali w sumie 4 mężczyzn w wieku od 26 do 31 lat. Wśród nich znalazł się Szymon N., który atakując popularnego freak fightera Amadeusza „Ferrariego” Roślika chciał zdobyć walkę w jednej z organizacji. Ostatecznie jednak zmierzył się z jego klubowym kolegą Kamilem Mindą.

Do starcia doszło na gali WOTORE, podczas której Minda udzielił „Aptece” brutalnej lekcji pokory. Szymon N. zapowiadał, że z łatwością poradzi sobie z rywalem, którego nieustannie obrażał. Kiedy doszło do walki Minda potężnym sierpowym złamał mu szczękę i nos, a następnie udusił do nieprzytomności.

Zwycięstwo swojego zawodnika podsumował trener Mirosław Okniński, który już wczoraj w wywiadzie dla fansportu.pl ujawnił, że Szymon N. został zatrzymany przez policję:

Sprawdź!  (VIDEO) Mocne słowa Pawła Jóźwiaka przed Wotore! "Najman, czy ciebie już kompletnie pogrzało?"

Jak informuje policja, w trakcie przeszukań zabezpieczono m.in. maczety, kastety, kamizelki kuloodporne, narkotyki oraz gotówkę. Wszyscy zatrzymani zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty. Odpowiedzą za udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się wywarzaniem i obrotem narkotykami m.in. amfetaminą, mefedronem i marihuaną, a także za wprowadzenie do obrotu znacznej ilości narkotyków.

Grozi im do 12 lat więzienia. Trzech z podejrzanych trafiło na 3 miesiące do aresztu, czwarty został objęty policyjnym dozorem i zakazem opuszczania kraju. Poniżej znajdziesz nagranie z zatrzymania „Apteki”.

-> Odbierz 20 złotych na darmowy zakład w Fortunie! Wystarczy założyć konto!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.