Wotore

(VIDEO) Tutaj wstęp mają tylko nieliczni! Zobacz jak wyglądają walki w podziemnym fight clubie KOTS!

Gwiazda podziemnego fight clubu „King Of The Streets” Simon „The Savage” Henriksen jest niepokonany w walkach na gołe pięści. W bardzo krótkim czasie zyskał ogromną popularność i według wielu mało kto może mu zagrozić w brutalnej formule. Już w piątek spotka się jednak z Polakiem, Michałem Pasternakiem! WOTORE 4 PPV – jak wykupić PPV? Gdzie oglądać WOTORE? Transmisja i stream online

Henriksen zmierzy się z Pasternakiem na gali WOTORE 4 w Katowicach. Kibice twierdzą, że w końcu „The Savage” dostanie szansę udowodnienia swoich umiejętności w pojedynku z profesjonalistą, który sporty walki trenuje od dziecka.

Pasternak to mistrz WOTORE, w swojej profesjonalnej karierze MMA stoczył łącznie 21 walk z czego aż 15 razy pokonywał swoich rywali. W ostatnim boju znokautował Kornela Zapadkę na gali MMA-VIP 3. Poprzednio dał niesamowicie widowiskowy pojedynek z Maciejem Różańskim na gali EFM Show 1, jednak o werdykcie zadecydowali sędziowie, którzy wskazali na zwycięstwo Różańskiego.

Pasternak ma również duże doświadczenie w walkach na gołe pięści. Zawodnik jest mistrzem WOTORE, zawalczył na gali WOTORE 2, gdzie szybko rozprawił się z Damianem Burym i Kacprem Miklaszem. Na WOTORE 3 sięgnął po mistrzowski pas pokonując Marka Samociuka.

Sprawdź!  Brat Pudzianowskiego zadebiutuje w walce na gołe pięści! Trenuje razem z Najmanem! [WIDEO]

Karta walk WOTORE 4 – kto zawalczy? Lista zawodników i rozpiska

Gwiazda KOTS zawalczy na WOTORE 4

Wiele osób zastanawia się, jak wygląda podziemny fight club, w którym sławę zdobył Simon Henriksen.

W fight clubie dopuszczalna jest różnica 5 kg pomiędzy zawodnikami. W pojedynkach nie obowiązują żadne zasady i nie ma podziału na rundy. Zgłoszenia są dobrowolne, a zestawienia finalizowane dopiero wtedy, kiedy obie strony zgodzą się na rywala. Jedynym sposobem na wygraną jest nokaut lub przerwanie walki przez sędziego. Co ciekawe tylko zwycięzca otrzymuje nagrodę pieniężną.

Gale odbywają się przeważnie w Niemczech, w opuszczonych, bądź wynajętych halach. Zawodnicy biją się w wyznaczonym polu w kształcie oktagonu. Zamiast profesjonalnej klatki, mamy jednak tymczasowe ogrodzenie budowlane tzw. panele ażurowe.

Henriksen, który bije się w KOTS już w piątek zawalczy z mistrzem WOTORE o pas International z Michałem Pasternakiem. Gala odbywa się w systemie PPV, a dostęp kupicie tutaj.

WOTORE 4 PPV – OGLĄDAJ ONLINE

Galę WOTORE 4 obstawicie tylko i wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic, który ma wyłączność na piątkowe wydarzenie.

Rejestrując się w BetClic – tutaj, odbierzecie bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 550 zł! Jeśli Wasz kupon okaże się wygrany, gratulacje! Jeśli natomiast nie uda Wam się trafić wszystkich typów, dostajecie zwrot do 550 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) Zakulisowe spotkanie Najmana z Jóźwiakiem! "Nie pamiętam walki. Nikt mnie tak nigdy nie trafił, żebym sobie zresetował walkę"

-> Otwórz konto i odbierz bonus w BetClic

Pomimo tego, że Henriksen w walkach na gołe pięści ma rekord 5-0 kurs na jego wygraną jest gigantyczny!

Poniżej znajdziecie dwa nokauty w wykonaniu „The Savage”. Czy poradzi sobie w piątek z Michałem Pasternakiem? Odpowiedź już godzinie 18:00!

FIGHT CLUB: KOTS 50

FIGHT CLUB: KOTS 39

Zbliżająca się gala WOTORE 4 będzie dostępna jedynie w systemie PPV. Wydarzenie można obejrzeć również na żywo, jednak liczba biletów jest mocno ograniczona. Początek gali o godzinie 18:00. Dostęp PPV kosztuje jedynie 29,99 zł!

  • Data: 21 stycznia, piątek
  • Godzina: 18:00
  • Lokalizacja: Katowice
  • Cena PPV: 29,99 zł
  • Transmisja: PPV

Wykup dostęp do WOTORE 4 – tutaj

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.