Wotore

(VIDEO) WOTORE powraca w nowej odsłonie! Przypominamy najlepsze momenty w historii organizacji

Ostatnie dni dzielą nas od zbliżającej się gali WOTORE 4. Organizacja powraca w nowej odsłonie i tym razem czekają na nas jeszcze bardziej emocjonujące pojedynki.

WOTORE powraca w nowej odsłonie

Wydarzenie odbędzie się już 21 stycznia w katowickiej Walcowni. Zasady zostały zmienione tak, by starcia były brutalniejsze. Na czwartej edycji dozwolone będą uderzenia głowami, soccer kicki i stompy, zawodnicy będą musieli toczyć aktywną walkę w parterze oraz w tej płaszczyźnie walki, będą mogli kopać kolanami w głowę rywala.

Na gali WOTORE 4 zobaczymy zawodników znanych z poprzednich edycji, ale także nowi fighterzy spróbują swoich sił w starciach na gołe pięści. Na karcie walk znaleźli się m.in. Eric Olsen, który zawalczy z Kamilem Janikiem, Marcin „Sołtys” Sołtysik, Kamil Heberlein, Denis Labryng, Piotr Więcławski, Denis Makowski, Artur Saładiak i inni nieustraszeni wojownicy.

Prawdziwy hit czeka na nas w main evencie piątkowej gali. Główną walką wydarzenia będzie starcie o pas WOTORE International, w którym Michał Pasternak zmierzy się z Duńczykiem Simonem Henriksenem. Polak jest już mistrzem organizacji w kategorii open. Teraz zawalczy o międzyfederacyjny tytuł, a jego rywal znany jako „The Savage” to gwiazda King Of The Streets.

Sprawdź!  "Rambo" w półfinale WOTORE 5! Rozbija Rosę w 40 sekund!

WOTORE 4 PPV

Czwarta edycja WOTORE odbędzie się w ten piątek 21 stycznia. Transmisja tego wydarzenia będzie dostępna wyłącznie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV. Gdzie oglądać WOTORE?

Przy okazji zbliżającego się wydarzenia przypominamy najlepsze momenty z trzech poprzednich edycji, podczas których nie zabrakło brutalnych pojedynków i ciężkich nokautów.

Dostęp PPV do WOTORE 4 wykupisz tutaj.

WOTORE 1:

WOTORE 2:

WOTORE 3:

KUP PPV I OGLĄDAJ ONLINE – TUTAJ

Walka wieczoru:

Szczegóły WOTORE 4:

  • Wydarzenie: WOTORE 4
  • Data: 21 stycznia (piątek)
  • Godzina: 18:00
  • Dostęp PPV: tutaj

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.