Wotore

(VIDEO) Michał Pasternak pewny siebie przed walką o pas WOTORE: „Jestem dużo lepszym zawodnikiem w każdej płaszczyźnie”

Już 21 stycznia odbędzie się gala WOTORE 4, na której do walk na gołe pięści powróci Michał Pasternak. Fighter stanie przed szansą zdobycia międzyfederacyjnego tytułu.

Starcie Polaka będzie main eventem nadchodzącej gali. „Wampir”, który w walkach na gołe pięści jest niepokonany, zmierzy się z Duńczykiem Simonem Henriksenem. Zawodnik znany pod pseudonimem „The Savage” to gwiazda organizacji King Of The Streets. Dla KOTS wygrał wszystkie pięć walk oraz może pochwalić się najszybszym nokautem w historii tej federacji.

Stawka pojedynku jest wysoka. Zawodnicy zawalczą bowiem o pas WOTORE International, czyli tytuł, który następnie będą bronić w starciu z mistrzami innych organizacji, nie tylko z Polski. W przypadku wygranej Pasternak ma szansę na głośne pojedynki.

WOTORE 4 PPV – JAK WYKUPIĆ?

Michał Pasternak przed walką o pas WOTORE International

Polak w starciu o tytuł będzie miał na swoim koncie przewagę w postaci doświadczenia. Jeśli chodzi o MMA, zawodową karierę rozpoczął jeszcze w 2012 roku i stoczył 21 pojedynków, natomiast w starciach na gołe pięści wygrał 4 razy oraz został mistrzem WOTORE w kategorii open.

Sprawdź!  (VIDEO) Face-to-face przed walką Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocević na WOTORE 5! "Niech wygra lepszy"

Henriksen trenuje zaledwie od 5 lat i od tego czasu walczył 10 razy. Jego bilans to 9 zwycięstw i jedna porażka. Pasternak w rozmowie z portalem fansportu.pl przyznał, że jest lepszym zawodnikiem pod każdym względem.

– Nie możemy umniejszać jego umiejętnością. On tam jest gwiazdą, nokautuje wszystkich i tak dalej. Tylko ja po prostu stawiam swoje umiejętności dużo wyżej niż umiejętności jego poprzednich przeciwników. Jestem pewien, że jestem dużo lepszym zawodnikiem w każdej płaszczyźnie.

Ci, co uważają, że tak nie jest i on jest faworytem, bardzo łatwo ich wprowadzić w błąd, tylko dlatego, że ktoś wygrał jakieś tam walki, znokautował ludzi, którzy nie są zawodowcami. Ja jestem zawodowcem, ten Duńczyk jest mistrzem jakiejś tam organizacji.

Dostęp PPV do WOTORE 4 wykupisz tutaj.

KUP PPV I OGLĄDAJ ONLINE – TUTAJ

Walka wieczoru:

Szczegóły WOTORE 4:

  • Wydarzenie: WOTORE 4
  • Data: 21 stycznia (piątek)
  • Godzina: 18:00
  • Dostęp PPV: tutaj

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. No i dobrze, niech wjeżdża jak do siebie! Wszyscy są głodni prawdziwej walki, tym bardziej w tych czasach!
    #TEAMWOTORE
    #TEAMPASTERNAK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.