Wotore

Karta walk WOTORE 4 – kto zawalczy? Lista zawodników i rozpiska

Znamy już wszystkie nazwiska, które zobaczymy na piątkowej gali WOTORE 4! W walce wieczoru hitowy pojedynek pomiędzy Simonem Henriksenem, a Michałem Pasternakiem. Oprócz ośmioosobowego turnieju na kibiców czekają cztery super-fighty. WOTORE 4 – karta walk. Kto zawalczy na WOTORE 4? Lista zawodników. WOTORE 4 PPV – JAK WYKUPIĆ?

Kto zawalczy na WOTORE 4?

Organizacja WOTORE przedstawiła właśnie wszystkie nazwiska, jakie zobaczymy podczas piątkowego turnieju walk na gołe pięści. Na kibiców czeka ośmioosobowy turniej, cztery super-fighty oraz walka wieczoru.

Na gali w Katowicach zobaczymy emocjonujące zestawienia. Do WOTORE powraca doskonale znany kibicom Eric Olsen, który zmierzy się z Kamilem Janikiem. Kolejnym super-fightem, którego nie możecie przegapić jest zestawienie Rogera „Furiata” Burjańskiego z Bartoszem „Ufolem” Kwiatkowskim. Kibice walk na gołe pięści z pewnością kojarzą postać „Ufola” – występował już w federacji KOTS, a teraz chce pokazać się polskiej publiczności.

W turnieju WOTORE zadebiutuje doświadczony Krzysztof Pietraszek, który ostatni pojedynek stoczył na GROMDZIE. Warta uwagi jest również postać Roberta Maruszaka, który jest trenerem Mateusza Murańskiego. Maruszak ostatni bój stoczył uwaga… tydzień temu na gali „Krwawy Sport”, gdzie wręcz zmiótł swojego rywala z oktagonu. Tym razem chce się sprawdzić na arenie WOTORE i weźmie udział w turnieju. Poniżej pełna rozpiska i karta walk WOTORE 4.

WOTORE 4 PPV

Początek WOTORE 4 w piątek o 18:00! Dostęp tylko 29,99 zł!

Galę WOTORE 4 obstawicie tylko i wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic, który ma wyłączność na piątkowe wydarzenie.

Rejestrując się w BetClic – tutaj, odbierzecie bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 550 zł! Jeśli Wasz kupon okaże się wygrany, gratulacje! Jeśli natomiast nie uda Wam się trafić wszystkich typów, dostajecie zwrot do 550 zł!

-> Otwórz konto i odbierz bonus w BetClic

Karta walk WOTORE 4

Walka wieczoru:

 • Simon Henriksen – Michał Pasternak

Superfight:

 • Eric Olsen – Kamil Janik
 • Artur Saładiak – Adam Trzpioła
 • Piotr Więcławski – Denis Labryga
 • Roger Burjański – Bartosz Kwiatkowski

Uczestnicy turnieju

 • Marcin Szołtysik
 • Kamil Heberlein
 • Bartosz Zaczeniuk
 • Krzysztof Pietraszek
 • Robert Maruszak
 • Tomasz Purzycki
 • Dominik Owsiany
 • Arkadiusz Jędraczka
Sprawdź!  Wygrał ostatni turniej i powraca na WOTORE 4! Piotr Więcławski underdogiem w walce z Denisem Labrygą

Wykup dostęp do WOTORE 4 – tutaj

Zbliżająca się gala WOTORE 4 będzie dostępna jedynie w systemie PPV. Wydarzenie można obejrzeć również na żywo, jednak liczba biletów jest mocno ograniczona. Początek gali o godzinie 18:00. Dostęp PPV kosztuje jedynie 29,99 zł!

Wykup dostęp do WOTORE 4 – tutaj

Lista zawodników turnieju:

 • Bartosz Zaczeniuk (105kg 192cm) – Pochodzi z Białegostoku, jest brązowym medalistą Mistrzostw Świata MMA i Mistrzem Polski MMA full contact. Znany jest z agresywnego stylu walki, a większość jego pojedynków kończyła się przed czasem.
 • Tomasz „Purzyc” Purzycki (105kg,189cm) – Charakterny, silny i nieustępliwy ulicznik pochodzący z Chełmu. Walkę bierze last minute z nastawieniem na ciężkie grzmoty. Jego sportem bazowym jest boks.
 • Dominik Owsiany (92kg, 180cm) – Trenuje od 2016 roku w klubie MMA w Krośnie. Swoje zawodowe walki toczył w federacji Babilon.
 • Krzysztof Pietraszek (102kg, 190cm) – Doświadczony zawodnik pochodzący z Ełku, walczył dla wielu organizacji w zawodowym MMA, gdzie bardzo często ratował imprezy, zastępując w ostatnim momencie innych zawodników. Nie można mu odmówić odwagi i zaangażowania. Jak sam mówi od 8 lat bije się dla pieniędzy, ale w Wotore mógłby wystąpić nawet za darmo, gdyż tak podoba mu się formuła i otoczka Turnieju.
 • Arkadiusz Jędraczka „Rooney” (95kg, 186cm) – Pochodzący z Warszawy zawodnik, trenuje w Nastula Club o CTG Gym W swojej karierze stoczył ponad 20 walk w zawodowym MMA. W turnieju Wotore startuje już po raz drugi. Jak sam mówi, nie ważne są dla niego rekordy i statystyki. Zawsze chciał walczyć na zasadach vale-tudo a Wotore daje mu taką możłiwość.
 • Marcin Szołtysik „Sołtys” (125kg, 186cm) – Śląski bijok z Piekar Śląskich. Najcięższy z zawodników Turnieju.   Boi się tylko Boga, więc nie straszny mu żaden przeciwnik.   Zapewnia, że na WOTORE pokaże to, czego ludzie jeszcze nie widzieli – ból, krew i łamane kości. Twierdzi, że 50 tysięcy zostanie w jego ukochanej, śląskiej ojczyźnie.
 • Kamil Heberlain (90kg 186cm) – Trenuje od 13 roku życia. Na pierwszy trening zabrali go kuzyni i to oni kształtowali jego charakter. Kamil nigdy nie odmawia walki – zarówno na ulicy, jak i w WOTORE. Klub: Poland Top Team Grudziądz
 • Robert Maruszak (115kg 190cm) – Trenuje sztuki walki od 12 roku życia, swoje zawodowe walki toczył w FEN i KOK. Zdobywca tytułu Mistrza Polski oraz Pucharu Świata w Muay Thai. W zeszły weekend wygrał walkę na gołe pięści. Trenuje w Corpus Gym Gdańsk. Jest także trenerem m.in Mateusza Murańskiego.
Sprawdź!  Eric Olsen rozbity w 40 sekund! Kamil Janik nie dał mu żadnych szans na WOTORE 4!

Zawodnicy super-fightów

 • Roger 'Furiat’ Bujanski (88kg, 180cm) – Zawodnik Muay Thai słynie z potężnych kopnięć i niesamowitej kondycji – co udowodnił na jednej z konkurencyjnych gal. Jego stylem bazowym jest Muay Thai.
 • Bartosz Kwiatkowski (89kg 177cm) – Trenuje od 16roku życia, obecnie w Street Autonomy Rzeszów. Stoczył kilka zawodowych pojedynków zarówno w MMA jak i kickbokserskich, głównie za granicą. Jedną z jego najciekawszych przygód był udział w walkach federacji KOTS – na gołe pięści. Teraz chce się pokazać polskiej publiczności.
 • Artur Saładiak  (75kg, 179cm) – Były mistrz świata Lethwei WLC. Najlepszy zawodnik K1 w Wielkiej Brytanii i piąty w rankingu Muay Thai – również w UK. Walczył dla federacji Glory, WLC, MTGP, Lion Fight i Yokkao.
 • Adam Trzpioła (75kg,187cm) – Zawodnik Muay Thai. Stoczył 38 wal, z czego 32 wygrał. Medalista Mistrzostw Europy w Muay Thai. Walczył na zawodowych ringach m.in. w Tajlandii.
 • Piotr Więcławski (105kg, 190cm) – Zawodnik z Torunia, który ze sztukami walki związany jest od 10 lat. Swoje doświadczenie zdobywał na licznych zawodach w amatorskim MMA, skąd może pochwalić się tytułem Mistrza Polski.  Umiejętności doskonali w klubie Poland Top Team Grudziądz, a jego bazową dyscypliną jest boks. Twierdzi, że Wotore jest idealnym miejscem dla niego, gdyż lubi brutalną walkę, nokauty i ostre tempo, a zasady najbardziej przypominają „uliczną solówkę”. W swojej karierze już brał udział w turniejach które zwyciężał po walkach z pięcioma różnmi zawodnikami. W kontrowersyjny sposób dotarł do finału Turnieju Wotore 3, gdzie zwyciężył z Szymonem Szynkiewiczem. Po złożonym proteście walki finałowa odbędzie się jeszcze raz na Wotore 5. Teraz Piotr postanowił spróbować swoich sił w extrafighcie Wotore.
 • Denis Labryga (107kg, 190cm) – Zawodnik, który również od 10 lat związany jest ze sportami walki. W 2014 roku zdobył Mistrzostwo Polski Juniorów w K1 oraz zwyciężył w Pucharze Świata. Cztery lata temu przez swoje zachowanie i klika nieciekawych sytuacji dostał zakaz treningu w swoim klubie. Teraz wraca silniejszy i głodny kolejnych sukcesów.
 • Kamil Janik”Wiking”  (95kg, 187cm) – Solidny zawodnik z Nowego Sącza, trenujący pod okiem Tomasza Sarary Oknińskiego, ma na swoim koncie występy w organizacjach HFO i DSF. Doświadczony zawodnik K1, szukający nowych wyzwań, lubiący ofensywny styl. Podczas Wotore 3 zwyciężył w efektowny sposób swoją walkę z Armanem Amiryanem.
 • Eric Olsen (98kg, 183cm) – Amerykanin na co dzień mieszkający w Nowym Jorku, ale walczący i trenujacy na całym świecie, bardzo ciekawa i wyrazista postać, ceniona w świecie walk na gołe pięści, w swojej karierze stoczył ponad 90 walk, głównie na gołe pięści, wystepuje w federacji BKB i KOTS.  Jest bardzo dobrym kolegą Psychopaty Vaso i charakteryzuje się takim samym temperamentem. Startował w Turnieju Wotore 3, gdzie niestety przegrał, nie spodziewając się dobrego parteru Adam Biegańskiego. Tym razem juz nic go nie zaskoczy.
Sprawdź!  (VIDEO) Face-to-face przed walką Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocević na WOTORE 5! "Niech wygra lepszy"

Walka wieczoru

 • Simon „Savage” Henriksen pochodzący z Danii zawodnik Buddha Fight Academy. Trenuje tylko od 5 lat, a w swojej karierze stoczył już 20 walk. Jest niekwestionowaną gwiazdą federacji King Of The Streets, gdzie może się pochwalić najszybszym nokautem i serią 5 zwycięstw. Jego styl bazowy to Muay Thai, ale preferuje walki na gołe pięści.
 • Michał Pasternak „Wampir” bardzo doświadczony zawodnik MMA, ma na swoim koncie ponad 20 zawodowych walk, trenujący pod okiem Mirka Oknińskiego. Walczył w topowych organizacjach na świecie, Zwycięzca Turnieju Wotore 2, do którego wskoczył dzień przed galą, bez wahania podejmując wyzwanie. Na arenie Wotore wykorzystał swoje doświadczenie i umiejętności, pokonując m.in. 2 metrowego Damian Burego. Podczas Wotore 3 zwyciężył walkę o Pas federacji Wotore z  Markiem Samociukiem, stając się pierwszym Mistrzem Federacji Wotore.

Za dostęp do Wotore zapłacisz zarówno przez wirtualne płatności Blue Media – karta, szybki przelew, blik, czy też PayPalem! Dostęp do WOTORE 4 uzyskasz klikając w TEN LINK.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie wotore.jpg

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.