Wotore

(VIDEO) Simon „The Savage” Henriksen zapowiada krwawą walkę na WOTORE 4: „Nie mogę się doczekać. To gó*no będzie brutalne”

Już dzisiaj o godzinie 18:00 rozpocznie się czwarta edycja WOTORE. Czeka na nas turniej o 50 tysięcy złotych, superfighty oraz main event, którego stawką jest pas WOTORE International.

Karta walk i lista zawodników WOTORE 4 – tutaj.

WOTORE postanowiło wprowadzić międzyfederacyjny tytuł, a zwycięzcą dzisiejszego starcia wieczoru będzie bronił go w walce z mistrzami innych organizacji. O pas zawalczy debiutujący na polskiej scenie Simon „The Savage” Henriksen znany z gal King Of The Streets.

Jego rywalem będzie aktualny mistrz w kategorii open Michał „Wampir” Pasternak, który wejdzie do klatki jako duży faworyt. Polak ma nie tylko lepsze warunki fizyczne, ale jest także znacznie bardziej doświadczony od swojego przeciwnika.

Po wczorajszej ceremonii ważenia w rozmowie z portalem fansportu.pl Henriksen przyznał jednak, że jest gotowy na parterowe umiejętności Polaka i odpowiednio się na nie przygotowywał. Zapewnia również, że przewaga kilogramów nie odgrywa znaczącej roli.

Fighter z Danii zaznaczył też, że walka na takiej arenie to nowe wyzwanie, którego nie może się doczekać oraz zapowiedział krwawe starcie – To miejsce jest świetne. Naprawdę mi się tutaj podoba. Nie mogę się doczekać, bo to gó*no będzie brutalne. Będzie krwawo.

Wykup dostęp do WOTORE 4 – tutaj

Kursy na galę WOTORE 4

Galę WOTORE 4 obstawicie wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic, który ma wyłączność na piątkowe wydarzenie.

Sprawdź!  Rozgrzewka przed walką na WOTORE 6! Już dzisiaj dojdzie do konfrontacji Najmana z Jóźwiakiem

Rejestrując się w BetClic – tutaj, odbierzecie bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 550 zł! Jeśli Wasz kupon okaże się wygrany, gratulacje! Jeśli natomiast nie uda Wam się trafić wszystkich typów, dostajecie zwrot do 550 zł!

-> Otwórz konto i odbierz bonus w BetClic

Kursy na walkę wieczoru WOTORE 4 mocno zmieniły się w zaledwie kilka godzin. Wczoraj „The Savage” był ogromnym underdogiem, a kurs na jego zwycięstwo wynosił 4.25. Szybko zaczął jednak spadać i aktualnie jest to 2.80.

Otwórz konto i odbierz bonus w BetClic – tutaj.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.