Wotore

Kibice z Danii przylecą wspierać Simona „The Savage” na galę WOTORE 4 w Katowicach! „Henriksen nie może się doczekać…”

Już w piątek odbędzie się gala WOTORE 4, na której będziemy świadkami ośmioosobowego turnieju oraz kilku naprawdę mocnych super-fightów! Przypomnijmy, że WOTORE to pierwsza organizacja walk na gołe pięści w Polsce. W walce wieczoru na kibiców czeka nie lada gratka. Właściciele WOTORE postanowili zakontraktować niepokonanego w podziemnym fight clubie KOTS, Simona „The Savage” Henriksena!

WOTORE 4 to zmiany!

Gwarantujemy, że tym razem nie będziecie zawiedzeni pojedynkami, które zobaczycie na WOTORE. Organizatorzy postanowili zmienić zasady i nie będzie już „niechcianego” przez kibiców „wypychania” za arenę. Ograniczona zostanie również walka w parterze. Po 20 sekundach nieaktywnej pracy sędzia będzie podnosił starcie do stójki.

Na poprzednich edycjach nie było podziału na rundy. Na WOTORE 4 zobaczymy 3 rundy, z czego pierwsze dwie będą trwały 3 minuty, a ostatnia bez limitu czasowego.

Studio WOTORE 4 poprowadzi Marcin Wrzosek i Łukasz Zaborowski, natomiast za komentarz odpowiedzialny będzie Łukasz „Juras” Jurkowski! Wotore 4 PPV gdzie oglądać?

Simon Henriksen walczy z Pasternakiem!

Walką wieczoru jest pojedynek Simona Henriksena z doświadczonym Michałem Pasternakiem, czyli aktualnym mistrzem WOTORE.

Sprawdź!  (VIDEO) Robert Maruszak o trenowaniu Murańskich: "Jacek zaimponował mi podejściem do pracy. Jest tytanem pracy"

„The Savage” nie kryje się z tym, że jest chuliganem drużyny piłkarskiej Brøndby IF. Regularnie jeździ na mecze i jest bardzo aktywny kibicowsko. Reprezentuje również klub Buddha Fight Academy.

fot. Instagram / Simon Henriksen w KOTS

Duńczyk jest gwiazdą podziemnego fight clubu King of The Streets, dla którego stoczył 5 walk i nie odniósł żadnej porażki. Ciężko nokautował swoich rywali i w bardzo krótkim czasie stał się ulubieńcem kibiców. Może również pochwalić się najszybszym nokautem w historii federacji.

fot. Instagram / Simon Henriksen

Jeśli chodzi o doświadczenie to Henriksen nie może się równać z Michałem Pasternakiem, który trenuje od wielu lat, a sportową karierę rozpoczął jeszcze w 2012 roku. „Wampir” to zawodowiec, który w formule MMA wygrał 15 z 21 pojedynków. Jeśli chodzi o walki na gołe pięści, jest aktualnym mistrzem WOTORE w kategorii open i ma na swoim koncie 4 zwycięstwa.

Wielu twierdzi, że piątkowy pojedynek z Pasternakiem będzie pierwszym tak poważnym sprawdzianem dla Duńczyka.

Kibice będą wspierać Henriksena

Do Polski przylecieć mają kibice, którzy będą wspierać „The Savage” w najtrudniejszym wyzwaniu w karierze.

KUP PPV I OGLĄDAJ ONLINE – TUTAJ

Sprawdź!  (VIDEO) Szołtysik ostro do rywala, który nie przyjechał na ważenie! "Zastanów się, czy chcesz ku*wa tutaj przyjść..."

„Jest to impreza ekskluzywna dla VIP’ów. Mamy tylko 400 wejść. Ten klimat to jeden z punktów, jaki musi być na tej imprezie… Bilety można cały czas kupić…” – powiedział Adam Wieczorek w rozmowie z InTheCage.pl

Pomimo tego, że całe wydarzenie będzie stworzone w najwyższym standardzie, a bilety na galę nie należą do najtańszych Henriksen będzie mógł liczyć na wsparcie.

„Henriksen nie może się doczekać tego starcia i jest mega zajarany. Dobrze, że Michał Pasternak wziął tą walkę. Chłopaki nie kalkulują. Z tego co widzę po filmikach i po całej Danii, bo mamy też kampanię reklamową w tamtym kraju to kibice wybierają się do Polski. Nie wiem, czy nie będziemy mieli jeszcze jednego Duńczyka ale to zachowam na ostatni tydzień. Wielu kibiców z Danii będzie to oglądało, no i samych zawodników z KOTS’u. Nasza formuła najbardziej przypomina formułę, jaka jest w King Of The Streets.” – dodał jeden z właścicieli WOTORE.

WOTORE 4:

  • Wydarzenie: WOTORE 4
  • Data: 21 stycznia (piątek)
  • Walka wieczoru: Pasternak vs Henriksen
  • Godzina: 18:00
  • Dostęp PPV: tutaj
  • Cena PPV: 29,99 zł
Sprawdź!  (VIDEO) Krystian Rosa w mocnych słowach o Soroko! "Nic nie wnosi pod względem sportowym, to ch*j z nim. Jest zwykłym obsrańcem i tyle"
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie wotore.jpg

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.