Wotore

Kibice z Danii przylecą wspierać Simona „The Savage” na galę WOTORE 4 w Katowicach! „Henriksen nie może się doczekać…”

Już w piątek odbędzie się gala WOTORE 4, na której będziemy świadkami ośmioosobowego turnieju oraz kilku naprawdę mocnych super-fightów! Przypomnijmy, że WOTORE to pierwsza organizacja walk na gołe pięści w Polsce. W walce wieczoru na kibiców czeka nie lada gratka. Właściciele WOTORE postanowili zakontraktować niepokonanego w podziemnym fight clubie KOTS, Simona „The Savage” Henriksena!

WOTORE 4 to zmiany!

Gwarantujemy, że tym razem nie będziecie zawiedzeni pojedynkami, które zobaczycie na WOTORE. Organizatorzy postanowili zmienić zasady i nie będzie już „niechcianego” przez kibiców „wypychania” za arenę. Ograniczona zostanie również walka w parterze. Po 20 sekundach nieaktywnej pracy sędzia będzie podnosił starcie do stójki.

Na poprzednich edycjach nie było podziału na rundy. Na WOTORE 4 zobaczymy 3 rundy, z czego pierwsze dwie będą trwały 3 minuty, a ostatnia bez limitu czasowego.

Studio WOTORE 4 poprowadzi Marcin Wrzosek i Łukasz Zaborowski, natomiast za komentarz odpowiedzialny będzie Łukasz „Juras” Jurkowski! Wotore 4 PPV gdzie oglądać?

Simon Henriksen walczy z Pasternakiem!

Walką wieczoru jest pojedynek Simona Henriksena z doświadczonym Michałem Pasternakiem, czyli aktualnym mistrzem WOTORE.

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Wrzosek zawalczy z VASO BAKOCEVICEM na WOTORE 5! Pierwsze słowa "Polish Zombie" po ogłoszeniu rywala

„The Savage” nie kryje się z tym, że jest chuliganem drużyny piłkarskiej Brøndby IF. Regularnie jeździ na mecze i jest bardzo aktywny kibicowsko. Reprezentuje również klub Buddha Fight Academy.

fot. Instagram / Simon Henriksen w KOTS

Duńczyk jest gwiazdą podziemnego fight clubu King of The Streets, dla którego stoczył 5 walk i nie odniósł żadnej porażki. Ciężko nokautował swoich rywali i w bardzo krótkim czasie stał się ulubieńcem kibiców. Może również pochwalić się najszybszym nokautem w historii federacji.

fot. Instagram / Simon Henriksen

Jeśli chodzi o doświadczenie to Henriksen nie może się równać z Michałem Pasternakiem, który trenuje od wielu lat, a sportową karierę rozpoczął jeszcze w 2012 roku. „Wampir” to zawodowiec, który w formule MMA wygrał 15 z 21 pojedynków. Jeśli chodzi o walki na gołe pięści, jest aktualnym mistrzem WOTORE w kategorii open i ma na swoim koncie 4 zwycięstwa.

Wielu twierdzi, że piątkowy pojedynek z Pasternakiem będzie pierwszym tak poważnym sprawdzianem dla Duńczyka.

Kibice będą wspierać Henriksena

Do Polski przylecieć mają kibice, którzy będą wspierać „The Savage” w najtrudniejszym wyzwaniu w karierze.

KUP PPV I OGLĄDAJ ONLINE – TUTAJ

Sprawdź!  (VIDEO) Pasternak o planie Oknińskiego na walkę z The Savage: "Wjeżdżam i rozjeżdżam. Trener nigdy nie zamula i potrafi..."

„Jest to impreza ekskluzywna dla VIP’ów. Mamy tylko 400 wejść. Ten klimat to jeden z punktów, jaki musi być na tej imprezie… Bilety można cały czas kupić…” – powiedział Adam Wieczorek w rozmowie z InTheCage.pl

Pomimo tego, że całe wydarzenie będzie stworzone w najwyższym standardzie, a bilety na galę nie należą do najtańszych Henriksen będzie mógł liczyć na wsparcie.

„Henriksen nie może się doczekać tego starcia i jest mega zajarany. Dobrze, że Michał Pasternak wziął tą walkę. Chłopaki nie kalkulują. Z tego co widzę po filmikach i po całej Danii, bo mamy też kampanię reklamową w tamtym kraju to kibice wybierają się do Polski. Nie wiem, czy nie będziemy mieli jeszcze jednego Duńczyka ale to zachowam na ostatni tydzień. Wielu kibiców z Danii będzie to oglądało, no i samych zawodników z KOTS’u. Nasza formuła najbardziej przypomina formułę, jaka jest w King Of The Streets.” – dodał jeden z właścicieli WOTORE.

WOTORE 4:

  • Wydarzenie: WOTORE 4
  • Data: 21 stycznia (piątek)
  • Walka wieczoru: Pasternak vs Henriksen
  • Godzina: 18:00
  • Dostęp PPV: tutaj
  • Cena PPV: 29,99 zł
Sprawdź!  Łukasz „Juras” Jurkowski skomentuje piątkową galę WOTORE 4: Pasternak vs Henriksen
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie wotore.jpg

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.