Wotore

(VIDEO) Tak „The Savage” trenuje do starcia z Michałem Pasternakiem. Gwiazda KOTS zawalczy o pas WOTORE!

Ostatnie dni dzielą nas od gali WOTORE 4, na której zawalczy gwiazda organizacji King Of The Streets. Duńczyk w main evencie zmierzy się z Michałem Pasternakiem. Wydarzenie będzie transmitowane jedynie w systemie PPV.

W ten piątek 21 stycznia Simon „The Savage” Henriksen zadebiutuje na polskiej scenie i stanie do walki o pas WOTORE International. Jest to międzynarodowy tytuł, o który będą walczyć mistrzowie innych organizacji, także tych z zagranicy.

„The Savage” to chuligan New Gen Brøndby i reprezentant klubu Buddha Fight Academy. Jego styl bazowy to muay thai, a treningi rozpoczął 5 lat temu. Łącznie zwyciężył 9 z 10 pojedynków.

Duńczyk jest gwiazdą organizacji King of The Streets, dla której stoczył 5 walk i nie odniósł żadnej porażki. Ciężko nokautował swoich rywali i stał się ulubieńcem kibiców. Może również pochwalić się najszybszym KO w historii federacji.

Jeśli jednak chodzi o doświadczenie, nie może się równać z Michałem Pasternakiem, który trenuje od wielu lat, a sportową karierę rozpoczął jeszcze w 2012 roku. „Wampir” to zawodowiec, który w formule MMA wygrał 15 z 21 pojedynków. Jeśli chodzi o walki na gołe pięści, jest aktualny mistrzem WOTORE w kategorii open i ma na swoim koncie 4 zwycięstwa.

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Najman znokautowany! Jóźwiak zmiażdżył "El Testosterona" w pierwszej rundzie!

Poniżej możecie sprawdzić, jak wyglądają przygotowania „The Savage”, który 21 stycznia w katowickiej Walcowni zawalczy przed polską publicznością.

WOTORE 4 PPV

Na karcie walk WOTORE 4 zobaczymy również m.in. Erica Olsena, który zawalczy z Kamilem Janikiem, Marcina „Sołtys” Sołtysika, Kamila Heberleina, Denisa Labrynga, Piotra Więcławskiego, Denisa Makowskiego, Artura Saładiaka i innych nieustraszonych wojowników. Gdzie oglądać WOTORE?

KUP PPV I OGLĄDAJ ONLINE – TUTAJ

Walka wieczoru:

Szczegóły WOTORE 4:

  • Wydarzenie: WOTORE 4
  • Data: 21 stycznia (piątek)
  • Godzina: 18:00
  • Dostęp PPV: tutaj

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.