Wotore

Eric Olsen ponownie zawalczy na gali WOTORE! Tym razem jest dużym underdogiem!

Poznaliśmy kursy na jutrzejszą galę WOTORE, która powraca w nowej odsłonie. Zmienione zasady i formuła walki sprawi, że starcia staną jeszcze bardziej emocjonujące.

Podczas WOTORE 4 zawodnicy będą mogli uderzać głową, dozwolone będą też soccer kicki i stompy oraz kopnięcia w głowę rywala, również w parterze. Poprzednio zawodnicy toczyli jedną rundę nieograniczoną limitem czasowym. Tym razem starcie zostało podzielone na trzy odsłony. Ostatnia z nich stoczy się tak długo, aż zostanie wyłoniony zwycięzca starcia.

Karta walk i lista zawodników WOTORE 4 – tutaj.

W main evencie zobaczymy hitowe starcie gwiazdy KOTS Simona „The Savage” Henriksena z polskim fighterem Michałem Paseternakiem. Zawodnicy zmierzą się o wysoką stawką, jaką jest międzyfederacyjny pas WOTORE International.

Ponadto zobaczymy turniej, w którym udział weźmie ośmiu zawodników oraz cztery superfighty. W jednym z nich do organizacji WOTORE powróci znany dobrze kibicom Eric Olsen. Amerykanin po raz pierwszy w polskiej federacji walczył na ostatniej gali.

W ćwierćfinale zmierzył się z Adamem „Vikingiem” Biegańskim, zwycięzcą pierwszej edycji The War. Polak w niecałe 2 minuty rozprawił się ze swoim rywalem i zwyciężył, poddając go kimurą. Teraz „Bloodaxe” zmierzy się z Kamilem Janikiem.

Sprawdź!  Wygrał turniej The War i stoczył krwawą wojnę w Prime! Teraz zawalczy na WOTORE 6!

WOTORE 4 PPV – OGLĄDAJ

Kursy na walkę Eric Olsen vs Kamil Janik

Galę WOTORE 4 obstawicie i wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic, który ma wyłączność na piątkowe wydarzenie.

Podczas turnieju WOTORE 3 „Bloodaxe” był jednym z faworytów. Tym razem wyjdzie do klatki jako spory underdog. Eksperci jako faworyta wskazują Janika, który również walczył na ostatniej gali i zmierzył się Armanem Amiryanem, którego znokautował latającym kolanem.

  • Eric „Bloodaxe” Olsen – 2.60
  • Kamil Janik – 1.40

Rejestrując się w BetClic – tutaj, odbierzecie bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 550 zł! Jeśli Wasz kupon okaże się wygrany, gratulacje! Jeśli natomiast nie uda Wam się trafić wszystkich typów, dostajecie zwrot do 550 zł!

-> Otwórz konto i odbierz bonus w BetClic

Interesująco wyglądają kursy na inne zestawienia. Jak na razie mamy możliwość obstawienia super-fightów i walki wieczoru, jednak po dzisiejszym losowaniu, które odbędzie się o godzinie 19:00 poznamy kursy na walki turniejowe.

Warto spojrzeć na kurs pojedynku Roger Burjański vs Bartosz Kwiatkowski. „Ufol” z Rzeszowa to bardzo doświadczony zawodnik, który mierzył się już z o wiele wyższymi przeciwnikami w KOTS. Spotka się on z „Furiatem”, którego kibice mogą kojarzyć z konkurencyjnej organizacji.

Sprawdź!  (VIDEO) "Sołtys" z ostrymi słowami do Pietraszka, który nie przyjechał na ważenie: "Brak szacunku ku*wa. Boi się? Nie przespałby nocy?"

Kurs na Bartosza „Ufola” Kwiatkowskiego wynosi aż 2.45!

Otwórz konto i odbierz bonus w BetClic – tutaj.

Zbliżająca się gala WOTORE 4 będzie dostępna jedynie w systemie PPV. Wydarzenie można obejrzeć również na żywo, jednak liczba biletów jest mocno ograniczona. Początek gali o godzinie 18:00. Dostęp PPV kosztuje jedynie 29,99 zł!

  • Data: 21 stycznia, piątek
  • Godzina: 18:00
  • Lokalizacja: Katowice
  • Cena PPV: 29,99 zł
  • Transmisja: PPV

Wykup dostęp do WOTORE 4 – tutaj

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.