GROMDA

GROMDA 16: Wyniki na żywo i relacja LIVE

Kto wygrał na gali GROMDA 16? Już dziś o 20:00 startuje ekscytująca gala walk na gołe pięści. Turniej, superfighty, ciężkie nokauty – to wszystko będzie miało miejsce w Mieście Grzechu! Zapraszamy do śledzenia wyników i relacji na żywo z GROMDA 16.

Gala GROMDA 16 zapowiada się niezwykle interesująco. W walce wieczoru dojdzie do finału z 14. edycji, Lander „Basque” Serey vs Michał „Buła” Bańbuła. Oprócz tego wielkie emocje zapewnią starcia Sebastian „Scarface” Skiermański vs Artur „Arturo” Sargsjan i Marcin „Wasyl” Wasilewski vs Jakub „Joker” Szmajda.

Nie zabraknie też turnieju o wysoką stawkę, w której udział biorą doskonale znani „Suchy”, „Siwy” oraz „Spejson”, jak i liczni debiutanci. Początek GROMDA 16: W imię zasad już o 20:00 w piątek, 1 marca.

Oglądaj GROMDA 16 w PPV

Transmisja na żywo GROMDA 16 odbędzie się wyłącznie w systemie PPV. Cena za PPV GROMDA 16 zaczyna się już od 39,99 zł, a dostępne są 3 pakiety z różnymi dodatkami do wyboru. Kibice walk na gołe pięści wiedzą, że w piątek 8 września pojawią się najlepsi z najlepszych zarówno z Polski, jak i Europy!

Sprawdź!  Popek nie chciał walczyć z freakiem! Szef GROMDY ujawnia: "Miałem świetnego zawodnika, ale…"

GROMDA 16: Wyniki i relacja NA ŻYWO

Poniżej wyniki na żywo i relacja ze wszystkich walk gali GROMDA 16. Wyniki aktualizowane będą na żywo od początku gali o 20:00.

Walka wieczoru:

Turniej GROMDA 16

FINAŁ:

Półfinały:

  • Dominik „Suchy” Suchecki vs Artur „Bicek” Kubiak – PÓŁFINAŁ PRZEŁOŻONY NA FINAŁ
  • Daniel „Piasek” Piaskowski vs Mariusz „Siwy” Siwiak – PÓŁFINAŁ ODWOŁANY

Ćwierćfinały:

Super fighty:

Sprawdź!  Kubiszyn porównuje freak fighty z GROMDĄ: "Freaki często tworzą otoczkę niezniszczalnych, a wychodzi, że to tylko mały piesek, który głośno szczeka"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.