GROMDA

Brutalna lekcja od Scarface’a! Błyskawicznie demoluje rywala [WIDEO]

Na gali GROMDA 16 doszło do wielu emocjonujących superfightów. W jednym z nich zadebiutował „Arturo”, który zmierzył się ze „Scarfacem”.

Po niezwykle udanej gali w grudniu GROMDA nie zwalnia tempa. Już dziś, 1 marca, obyła się kolejna edycja szalenie popularnych walk na gołe pięści. Mariusz Grabowski ponownie ściągnął śmietankę polskich zawodników, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w ringu 4×4 m.

Po jednej gali przerwy na GROMDA 16 do akcji powrócił Sebastian Skiermański. „Scarface” doskonale jest już znany gromdziarskiej publiczności. Wąsaty bijok niejednokrotnie zaskakiwał potężnymi bombami. Dziś zmierzy się z nim debiutant. Artur Sargsjan pokazywał się już zarówno w telewizji, jak i na galach MMA. Teraz przyszedł czas na sprawdzian w GROMDZIE.

GROMDA 16: Scarface vs Arturo – RELACJA

RUNDA 1

Scarface szybko odpowiada seriami na ciosy Ormianina. Arturo szuka pojedynczych, mocnych uderzeń, ale to Skiermański jest skuteczniejszy. Arturo sięgnął mocnym ciosem, ale zaraz liczy go sędzia i kończy walkę!

Wynik walki: Scarface wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Sprawdź!  GROMDA publikuje nagranie z walki Denisa "Bad Boya" Załęckiego! Totalnie zdemolował swojego rywala! [VIDEO]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.