GROMDA

Denis Załęcki pokazał wiadomość jaką dostał od Vasyla z GROMDY! „Pokażę to do kamery, bo…”

Pojawiła się właśnie odpowiedź Denisa Załęckiego m.in. do organizacji GROMDA i Vasyla Halycha, który zaatakował w mediach społecznościowych „Bad Boya” po jego ostatniej walce z Alanem Kwiecińskim.

W krakowskiej Tauron Arenie 5 lutego odbyła się gala High League 2, na której doszło do wyczekiwanego przez kibiców pojedynku. Denis Alan w końcu mieli okazję, żeby wyjaśnić swój konflikt. „Bad Boy” całkowicie zdominował starcie i wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów.

Miał on ogromną przewagę nad swoim rywalem, ponieważ ważył aż 21 kilogramów więcej. „Bad Boy” zapowiadał ciężki nokaut w pierwszej rundzie, jednak nie był w stanie skończyć przeciwnika. „Alanik” lądował na deskach w każdej odsłonie, ale nie zamierzał się poddawać i walczył dalej.

Denis Załęcki odpowiada Vasylowi!

Kwieciński opuszczał klatkę przy brawach, natomiast Denis został wygwizdany przez kibiców, kiedy udzielał wywiadu po wygranym starciu. Również w sieci pojawiło się wiele ostrych komentarzy pod adresem „Bad Boy”, a teraz głos zabrał Vasyl Halych.

Załęcki miał w przeszłości okazję zmierzyć się z zawodnikiem GROMDY. Na trzeciej edycji zawalczył z nim w finale turnieju. Denis bił się jednak ze złamaną ręką i po kilku nokdaunach poniósł porażkę w drugiej odsłonie. Halych natomiast wygrał turniej i w wielkim finale pokonał Tomasza Gromadzkiego.

Sprawdź!  Chuligan Górnika Wałbrzych zmasakrował rywala na GROMDA 12! Narożnik poddał walkę w pierwszej rundzie!

Po walce Denis vs Alan, zawodnik z Ukrainy w ostrych słowach na swoim Instagramie skomentował walkę byłego rywala  Gratuluję ci Denis Załęcki, ledwo wygrałeś z typem, który waży 20 kilogramów mniej. Ja bym rozjebał cię w 30 sekund. Pozdrawiam. – napisał.

Denis Załęcki po kilku dniach postanowił nagrać odpowiedź na słowa Vasyla.

„Na dzień dzisiejszy bardziej chciałbym walki z Vasylem. Kurcze, nie podoba mi się jego zachowanie. Po tej walce miałem z nim kontakt, cały czas życzył mi dobrze, nawet mam wiadomości, gdzie gratulował mi wcześniejszych walk. Cały czas normalny, dobry kontakt mieliśmy, a nagle obraża mnie, że w 30 sekund mnie rozjebie. Chce się wybić moim kosztem, zarobić pieniądze, ale może to bardziej z szacunkiem do kogoś zrobić. Pokażę Ci wiadomość, którą do mnie napisał, gdzie każdy teraz z GROMDY mnie obraża….” – powiedział dla fansportu.pl

Całą wypowiedź i obszerny materiał z Denisem Załęckim znajdziecie tutaj:

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.