GROMDA

GROMDA 16. Gdzie oglądać? Transmisja PPV

Gala GROMDA 16 rozpocznie się już dziś o godzinie 20:00. Na kibiców czekają ekscytujące walki z udziałem najtwardszym zawodników. Tu nie ma miękkiej gry! Gdzie oglądać GROMDA 16? Ile kosztuje i jak wykupić dostęp PPV? Sprawdź szczegóły.

Czas na kolejne wydarzenie w Mieście Grzechu. GROMDA na stale wpisała się w repertuar gal kibiców sportów walki. Na niedawnej gali „Don Diego” skutecznie obronił pasa mistrzowskiego, a teraz bacznie będzie przyglądał się dzisiejszym zmaganiom. Niewykluczone, że na GROMDA 16 poznamy kolejnego pretendenta!

GROMDA 16: Gdzie oglądać?

Fani doskonale znają zasady, które panują w charakterystycznym ringu 4×4 m. Jak wcześniej, tak i na GROMDA 16 nie będzie żadnych remisów. Wojownicy walczą do upadłego, gdyż piąta, ostatnia runda, jest nielimitowana czasowo. Tak twarde reguły skupiają tylko najlepszych zawodników.

Podczas GROMDA 16 odbędzie się zaległy finał turnieju. Serey „Basque” Lander postawi na szali swój nieskazitelny rekord i zmierzy się z Michałem „Bułą” Bańbułą. Wcześniej będzie miał miejsce turniej, w którym udział biorą tacy bijocy, jak Damian „Spejson” Waluch, Mariusz „Siwy” Siwiak, jak i debiutanci: „Paczek”, „Ruszki” i „Aslan”.

Sprawdź!  GROMDA 16: Basque zapoluje na 4. wygraną! Niepokonany Hiszpan wraca do gry

Na GROMDA 16 PPV nie zabraknie też elektryzujących superfightów. Marcin „Wasyl” Wasilewski zmierzy się z Jakubem Szmajdą. „Joker” wyśmienicie pokazał się na ostatniej gali, gdzie wygrał w turnieju. Wielce prawdopodobnym jest, że jeden z tych zawodników będzie kolejnym rywalem Mateusza „Don Diego” Kubiszyna.

Gdzie oglądać GROMDA 16? Transmisja dostępna będzie wyłącznie w systemie Pay-Per-View. Jak kupić dostęp? Informację o tym znajdziecie poniżej.

GROMDA 16 PPV: Transmisja, cena PPV

Jak oglądać GROMDA 16? Transmisja na żywo dostępna będzie dostępna wyłącznie w PPV. Fani szukający streamu za free muszą obejść się smakiem. Za darmo zobaczyć będzie można jedynie studio i pierwszą walkę gali GROMDA 16.

Jak kupić PPV GROMDA 16? Wystarczy, że zalogujesz się lub zarejestrujesz na stronie https://gromda.tv/#/. Tam możesz wykonać test odtwarzacza i przejść do wyboru jednego z pakietów Pay-Per-View.

 • BASIC – cena zaczyna się od 39,99 zł. Transmisja stream online w jakości 720p i dostęp 24h do zapisu VOD.
 • PREMIUM – cena zaczyna się od 44,99 zł. Transmisja GROMDA 16 w jakości 1080p i 7-dniowy dostęp do zapisu gali.
 • VIP – najpełniejszy pakiet. Stream z gali dostępny jest w jakości HD (1080p) i 7-dniowy dostęp do VOD po zakończonej gali. Oprócz tego obejrzeć można hitową galę GROMDA 15. Cena zaczyna się od 49,99 zł.
Sprawdź!  (VIDEO) GROMDA 8 - Oficjalne ważenie i losowanie par turniejowych przed galą na gołe pięści

Ostateczna cena za GROMDA 16 zależna jest od wybranego sposobu płatności. Do niektórych zostaje doliczona prowizja. Pay-Per-View na galę GROMDA 16 to jedyny legalny sposób, by móc podziwiać twarde i krwawe walki na gołe pięści!

GROMDA 16: Kiedy, gdzie i o której?

Gala GROMDA 16: W imię zasad odbędzie się w piątek, 1 marca. Miejscem, jak zawsze, będzie GROMDA Fight Club, który mieści się w Pionkach. Start transmisji na żywo o godzinie 20:00.

KARTA WALK

Walka wieczoru:

 • Serey „Basque” Lander vs Michał „Buła” Bańbuła

Turniej GROMDA 16

Ćwierćfinały:

 • Dominik „Suchy” Suchecki vs Bartosz „Aslan” Dąbrowski
 • Daniel „Piasek” Piaskowski vs „Ruszki”
 • Artur „Bicek” Kubiak vs „Paczek”
 • Damian „Spejson” Waluch vs Mariusz „Siwy” Siwiak

Super fighty:

 • Sebastian „Scarface” Skiermański vs Artur „Arturo” Sargsjan
 • Marcin „Wasyl” Wasilewski vs Jakub „Joker” Szmajda
 • Lukáš „Fury” Šmidek vs Dominik „Domino” Machlik
 • Damian „Kiwi” Kiwior vs Artur „Arczi” Chmielewski
 • Rafał „Łazar” Łazarek vs Mariusz „Mario” Kruczek

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.