GROMDA

GROMDA 16 za darmo! Oglądaj pierwszą walkę i studio za free [WIDEO]

Czas oczekiwania na galę GROMDA 16 dobiega końca! Już dziś o 20:00 startuje kolejne wydarzenie walk na gołe pięści. Gdzie oglądać za darmo? Organizacja udostępni pierwszą walkę i studio całkowicie za free.

Organizacja GROMDA z przytupem zakończyła 2023 rok i mocno zaczyna kolejny. Już dziś, tj. w piątek 1 marca o godzinie 20:00 rozpocznie się ekscytująca gala GROMDA 16, na której nie zabraknie największych gwiazd. Sebastian „Scarface” Skiermański, Marcin „Wasyl” Wasilewski, Mariusz „Mario” Kruczek – to tylko niektórzy z zawodników, którzy stawią się dziś w ringu.

Transmisja GROMDA 16 w PPV

Galę GROMDA 16 oglądać na żywo można wyłącznie w PPV. Cena za dostęp do PPV GROMDA 16 zaczyna się już od 39,99 zł, a dostępne są 3 pakiety z różnymi dodatkami do wyboru. Kibice walk na gołe pięści wiedzą, że w piątek 1 marca pojawią się najlepsi z najlepszych zarówno z Polski, jak i Europy!

GROMDA 16 – oglądaj za darmo

Transmisja z gali GROMDA 16 rozpocznie się w piątek 1 marca o godzinie 20:00. Pierwsza walka dostępna będzie całkowicie za darmo! Wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz.

Sprawdź!  GROMDA 15. Najszybszy nokaut w historii organizacji! Brutalne KO po pierwszym ciosie [WIDEO]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.