GROMDA

Domino z Poznania ciężko nokautuje! Czech pada na deski po potężnym ciosie [WIDEO]

Na gali GROMDA 16 nie zabrakło emocjonujących superfightów. Debiutujący Czech „Fury” zmierzył się z powracającym do organizacji „Dominem”.

Po niezwykle udanej gali w grudniu GROMDA nie zwalnia tempa. Już dziś, 1 marca, obyła się kolejna edycja szalenie popularnych walk na gołe pięści. Mariusz Grabowski ponownie ściągnął śmietankę polskich zawodników, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w ringu 4×4 m.

Czeski bijok został ogłoszony stosunkowo niedawno. „Fury” chwalił się na materiałach przed galą GROMDA 16, że ma rekord 8-1. W ringu spotka się z doświadczonym Dominikiem Machlikiem, który debiutował jeszcze na GROMDA 4. Tam w 1. rundzie znokautował go „Zadyma”.

GROMDA 16: Fury vs Domino – RELACJA

RUNDA 1

Fury zaczął od obszernych sierpów, ustrzelił czysto Domino w krótkim dystansie. Czech szuka wymiany, ale Machlik go trafił. Ruszył Domino na odsłoniętego Fury’ego, który rozbił nos Polaka. Szuka awantury Smidek, ale ustrzelił go Domino i odnosi zwycięstwo!

Wynik walki: Domino wygrał przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.