GROMDA

Buła zmasakrował twarz Hiszpana! Basque nie wyszedł do drugiej rundy! [WIDEO]

W kolejnym superfightcie GROMDA 16 doszło do starcia polsko-hiszpańskiego. „Basque” zmierzył się z „Bułą” w zaległym finale turnieju.

Podczas GROMDA 16 tradycyjnie nie brakowało wielkich emocji i ciężkich nokautów. Kibice znów ekscytowali się ciężkimi walkami na gołe pięści, z których słynie organizacja Mariusza Grabowskiego.

Oprócz elektryzującego turnieju na gali GROMDA 16 fani zobaczyli też liczne superfighty. W jednym z nich odbył się finał turnieju z poprzedniej edycji. W nim „Basque” zmierzył się z Michałem Bańbułą, czyli popularnym „Bułą”. Baskijski bijok pokazał już, że potrafi usypiać rywali jednym strzałem. Jak poradził sobie na GROMDA 16?

GROMDA 16. Basque vs Buła – RELACJA

RUNDA 1

Basque kąsał długimi ciosami, skontrował go Buła rozcinając łuk. Polak dosłownie poczuł krew i przechodzi do ofensywy. Zamyka przeciwnika w narożniku i celnie bije dwoma prostymi.

Basque poddał walkę! Kontuzja oka okazała się zbyt poważna!

Wynik walki: Buła wygrał przez TKO po 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.