GROMDA

GROMDA 16. Dominacja Suchego! Całkowicie demoluje rywala i awansuje do półfinału! [WIDEO]

Na gali GROMDA 16 nie mogło zabraknąć tradycyjnego turnieju, który wyłania przyszłe gwiazdy organizacji. Ponownie wystąpił w nim „Suchy”, który w 1. rundzie spotkał się z „Aslanem”.

W turnieju GROMDA 16 udział wzięli „SUCHY”, „ASLAN”, „PIASEK”, „RUSZKI”, „BICEK”, „PACZEK”, „SPEJSON” oraz „SIWY”. Kibice tradycyjnie mieli swoich faworytów zwłaszcza w tych bijokach, którzy pokazali się z dobrej strony w swoich poprzednich walkach.

Do tego grona należał Dominik Suchecki, który na 12. edycji doszedł do finału. Tam jednak uległ niemieckiemu rywalowi. Tym razem w ćwierćfinale zmierzy się z debiutującym „Aslanem”.

GROMDA 16: Suchy vs Aslan – RELACJA

RUNDA 1

Suchy przyspieszył po akcji Aslana i zasypał go ciosami. Suchecki nie czeka i zasypał debiutanta salwą sierpów, posyłając go na deski! Aslan próbuje ustrzelić Suchego, ale ten jest dużo szybszy i notuje nokdaun za nokdaunem. Suchy posłał jeszcze jedną serię, ale narożnik poddaje Aslana!

Wynik walki: Suchy wygrał przez TKO (poddanie narożnika) w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.