GROMDA

GROMDA 16. Wielki charakter Kiwiora! Bliski przegranej powraca i nokautuje Arcziego [WIDEO]

Na gali GROMDA 16 zadebiutował kolejny zawodowy pięściarz. Damian „Kiwi” Kiwior zmierzy się z Arturem „Arczim” Chmielewskim.

Po niezwykle udanej gali w grudniu GROMDA nie zwalnia tempa. Już dziś, 1 marca, obyła się kolejna edycja szalenie popularnych walk na gołe pięści. Mariusz Grabowski ponownie ściągnął śmietankę polskich zawodników, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w ringu 4×4 m.

Kolejną walkę na gołe pięści podczas GROMDA 16 stoczy Artur Chmielewski. „Arczi” ma za sobą 2 pojedynki – najpierw przegrał w turnieju, a później w darmowym starciu już pierwszą serią znokautował „Machine Guna”. Tym razem czeka go pojedynek z debiutantem. Damian Kiwior ma na koncie wiele tytułów w boksie olimpijskim, ale pytanie brzmi, czy uda mu się to przełożyć do ringu GROMDY.

GROMDA 16: Kiwi vs Arczi – RELACJA

RUNDA 1

Arczi szybko zaczął szarżować na Kiwiego, który ustrzelił rywala lewym prostym. Kiwior rozjuszył Chmielewskiego, który nie przestawał napierać i dużo klinczował. Arczi rozbił nos Kiwiego, który świetnie trafai podwójnym prostym.

Sprawdź!  Freaki w GROMDZIE? Szef federacji wyjaśnia: "Przychodzą do mnie zawodnicy, którzy walczyli w federacjach freakowych"

RUNDA 2

Kiwi spróbował bardziej technicznego ataku na otwarcie, ale oberwał mocnymi ciosami Arcziego. Potężny podbródek Chmielewskiego, liczony Kiwior. Kiwi atakuje, ale zaraz ponownie ustrzelił go rywal. Trafił jeszcze w ostatnich sekundach Damian Kiwior i nie wrócił na nogi Arczi!

Wynik walki: Damian „Kiwi” Kiwior wygrał przez KO w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.