GROMDA

Dominacja Jokera! Wasyl ciężko znokautowany! [WIDEO]

Na gali GROMDA 16 doszło do wielu emocjonujących superfightów. W jednym z nich doszło do elektryzującego pojedynku Marcin „Wasyl” Wasilewski vs Jakub „Joker” Szmajda.

Po niezwykle udanej gali w grudniu GROMDA nie zwalnia tempa. Już dziś, 1 marca, obyła się kolejna edycja szalenie popularnych walk na gołe pięści. Mariusz Grabowski ponownie ściągnął śmietankę polskich zawodników, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w ringu 4×4 m.

Po jednej gali przerwy na GROMDA 16 po kontuzji wrócił niepokonany „Wasyl”. Marcin Wasilewski ostatni raz pojawił się podczas 11. edycji, gdzie w 4. rundzie pokonał „Mario”. Jego rywal, Jakub Szmajda, debiutował z kolei na grudniowej gali. „Joker” pokonując dwóch rywali wygrał turniej, który odbywał się tamtego wieczoru.

GROMDA 16: Wasyl vs Joker – RELACJA

RUNDA 1

Joker nie czeka i od razu straszy prostymi. Mocno bije Szmajda, ale Wasyl z miejsca celnie kontruje. Joker świetnie kontynuuje ofensywę i zamknął Wasilewskiego w narożniku. Celna seria lewy-lewy-prawy Szmajdy, zakrwawione ucho Wasyla, który zatańczył po ciosie na ucho! Liczy go sędzia, trafiony raz jeszcze w ostatniej sekundzie i wygrywa Joker!

Sprawdź!  GROMDA publikuje nagranie z walki Denisa "Bad Boya" Załęckiego! Totalnie zdemolował swojego rywala! [VIDEO]

Wynik walki: Jakub „Joker” Szmajda wygrał przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.