GROMDA

GROMDA 16. Bicek brutalnie rozbija twarz rywala i awansuje do półfinału! [WIDEO]

Na gali GROMDA 16 nie mogło zabraknąć tradycyjnego turnieju, który wyłania przyszłe gwiazdy organizacji. W ćwierćfinale „Bicek” zmierzył się z „Paczkiem”.

W turnieju GROMDA 16 udział wzięli „SUCHY”, „ASLAN”, „PIASEK”, „RUSZKI”, „BICEK”, „PACZEK”, „SPEJSON” oraz „SIWY”. Kibice tradycyjnie mieli swoich faworytów zwłaszcza w tych bijokach, którzy pokazali się z dobrej strony w swoich poprzednich walkach.

Po wygranej na ostatniej edycji GROMDY do akcji wrócił Artur Kubiak. Popularny „Bicek” w grudniowym turnieju awansował do półfinału, ale musiał odpuścić dalszy udział z powodu kontuzji. Teraz czeka go starcie z debiutującym „Paczkiem”, który gotowy był na ostrą młóckę!

GROMDA 16: Bicek vs Paczek – RELACJA

RUNDA 1

Paczek rozpoczął na dużym luzie i szybko ruszył na Bicka. Trafił mocnym lewym Paczkowski. Bicek zaczął dochodzić do głosu, strzelił prawym, ale też takowym oberwał. Mocny lewy prosty, Paczek liczony, a zaraz ponownie trafia Bicek. Paczek zasypywany ciosami, ale wytrwał do końca rundy.

RUNDA 2

Bicek od razu celnie kontruje i prawym sierpem nokdaunuje Paczka! Debiutant wraca na charakterze, ale zaraz zostaje poddany przez narożnik!

Sprawdź!  (VIDEO) NIKOŚ brutalnie rozbija GRABARZA! Nokaut już w pierwszej rundzie!

Wynik walki: Bicek wygrał przez TKO (poddanie przez narożnik) w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.