GROMDA

Bicek wygrywa turniej GROMDA 16! Pokonuje Suchego w finale! [WIDEO]

Na gali GROMDA 16 nie mogło zabraknąć tradycyjnego turnieju. Kto wygrał kolejne zawody w mieście grzechu?

W turnieju GROMDA 16 udział wzięli „SUCHY”, „ASLAN”, „PIASEK”, „RUSZKI”, „BICEK”, „PACZEK”, „SPEJSON” oraz „SIWY”. Kibice tradycyjnie mieli swoich faworytów zwłaszcza w tych bijokach, którzy pokazali się z dobrej strony w swoich poprzednich walkach.

Po kapitalnych starciach w końcu obejrzeliśmy też wielki finał turnieju GROMDA 16. Udział w nim wzięli Suchy oraz Bicek. Kto wygrał zawody?

GROMDA 16: FINAŁ TURNIEJU – RELACJA

RUNDA 1

Suchy dynamicznie wystartował i zasypał Bicka serią. Artur próbuje odpowiedzieć power punchem, ale zaraz padł po salwie sierpów. Suchecki dobrze wyczekuje i obija oponenta, który jest za wolny. Sięgnął jeszcze Bicek kontrą w ostatniej sekundzie.

RUNDA 2

Bicek próbował zamknąć Suchego w narożniku. Suchecki uciekał, ale zaraz wylądował na macie po klinczu. Suchy szukał skrócenia dystansu, ale oberwał i był liczony. Bicek w ostatnich akcjach zaczął wykorzystywać swoją masę.

RUNDA 3

Bicek zamknął rywala w narożniku, Suchy padł na matę po klinczu i ma duży kłopot z kolanem. Suchecki nie chce poddać walki, ale Bicek bezlitośnie go atakuje i wygrywa walkę!

Sprawdź!  Don Diego vs. Balboa o dwa pasy? Szef GROMDY wyjaśnia, co z tytułem międzynarodowym! [WIDEO]

Wynik walki: Bicek wygrał przez TKO w 3. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.