GROMDA

Wielki charakter chuligana Górala Żywiec! Powraca i demoluje Spejsona! [WIDEO]

Na gali GROMDA 16 nie mogło zabraknąć tradycyjnego turnieju, który wyłania przyszłe gwiazdy organizacji. W ćwierćfinale doszło do konfrontacji „Spejsona” z „Siwym”.

W turnieju GROMDA 16 udział wzięli „SUCHY”, „ASLAN”, „PIASEK”, „RUSZKI”, „BICEK”, „PACZEK”, „SPEJSON” oraz „SIWY”. Kibice tradycyjnie mieli swoich faworytów zwłaszcza w tych bijokach, którzy pokazali się z dobrej strony w swoich poprzednich walkach.

W ćwierćfinale turnieju GROMDA 16 do akcji wrócił członek ekipy Górala Żywiec. „Siwy” przed dzisiejszą galą miał na koncie dwa występy w organizacji Mariusza Grabowskiego i mógł pochwalić się z rekordem 1-1. Jego oponentem był „Spejson”, który brał udział w turnieju GROMDA 14, gdzie znokautował „Cyca”, ale przegrał później z „Basque”.

GROMDA 16: Spejson vs Siwy – RELACJA

RUNDA 1

Spjeson szybko rozpuścił ręce, Siwy poluje na kontry przez środek. Uchylił się Waluch, ale trafił kilkukrotnie starszego rywala. Siwy nie trafił z sierpem, za co ukarał go serią Spejson. Siwy bezlitośnie obijany przez przeciwnika.

RUNDA 2

Siwy szybko skrócił dystans, ustrzelił dwoma prawymi sierpami. Ale Spejson celnie odpowiedział! Inkasuje kolejne razy Damian Waluch, aż w końcu przyklęknął łapiąc tlen. Siwiak czuje szansę, pełna ofensywa na zmęczonego Spejsona.

Sprawdź!  Kibic Wisły Kraków przed walką w GROMDZIE: "Niech nikt się nie martwi. Nie będę wyciągał noży"

RUNDA 3

Tym razem to Spejson ruszył z atakiem, ale Siwy posyła go na deski. Siwiak dobrze się broni i z każdą sekundą coraz bardziej przeważa. Spjeson szuka sierpa na odchyleniu, ale nie daje rady na napierającego Siwego. Gond kończy rundę i zarazem walkę!

Wynik walki: Siwy wygrał przez KO w 3. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.