GROMDA

GROMDA 16. Ruszki znokautowany! Piasek w półfinale po potężnych ciosach! [WIDEO]

Na gali GROMDA 16 nie mogło zabraknąć tradycyjnego turnieju, który wyłania przyszłe gwiazdy organizacji. Do akcji wrócił „Piasek”, który zmierzył się z „Ruszkim”.

W turnieju GROMDA 16 udział wzięli „SUCHY”, „ASLAN”, „PIASEK”, „RUSZKI”, „BICEK”, „PACZEK”, „SPEJSON” oraz „SIWY”. Kibice tradycyjnie mieli swoich faworytów zwłaszcza w tych bijokach, którzy pokazali się z dobrej strony w swoich poprzednich walkach.

Do GROMDY powrócił Daniel Piaskowski, czyli „Piasek”. Kibice mogą go kojarzyć z gali numer 5, gdzie w 4. rundzie superfightu przegrał z „Niedźwiedziem”. Tym razem czekała go potyczka w turnieju, gdzie zmierzył się z debiutantem – „Ruszkim”.

GROMDA 16: Piasek vs Ruszki – RELACJA

RUNDA 1

Ruszki od razu ruszył na Piaska! Mocno pochyla się przy atakach, ale trafił krótkim sierpem i rywal był liczony. Pełna ofensywa Łukasza, który szuka krótkich uderzeń w półdystansie. Piasek zaatakował w ostatnich sekundach, ciężko dyszący Ruszki liczony na koniec rundy.

RUNDA 2

Piasek czai się na kontry, ale wdaje się w małą awanturę i sięgnął sierpem. Atakuje Ruszki, ale ląduje na deskach po prawym oponenta! Poprawił potężnym lewym Piasek, ale jeszcze wrócił siłą woli Ruszki. Po kolejnym liczeniu nie zdołał wrócić na nogi!

Sprawdź!  Dojdzie do walki Pawła Tyburskiego z Mateuszem Kubiszynem!? Jasna deklaracja freak fightera! [WIDEO]

Wynik walki: Piasek wygrał przez TKO w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.