GROMDA

Łazar nie był w stanie dalej walczyć! Mario wygrywa na GROMDA 16!

Podczas GROMDA 16 doszło do superfightu bardzo doświadczonych bijoków. „Mario” zmierzył się z „Łazarem”!

Po niezwykle udanej gali w grudniu GROMDA nie zwalnia tempa. Już dziś, 1 marca, obyła się kolejna edycja szalenie popularnych walk na gołe pięści. Mariusz Grabowski ponownie ściągnął śmietankę polskich zawodników, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w ringu 4×4 m.

Za nami superfight z udziałem doskonale znanych zawodników. Rafał „Łazar” Łazarek debiutował na historycznej, pierwszej gali. Teraz, kilkanaście edycji później, zawalczy na GROMDA 16 z rekordem 4-3. Jego rywalem będzie Mariusz Kruczek, którego by zgłosić się do organizacji zachęcił… dzisiejszy rywal! To walka „Łazara” skusiła „Maria”, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych bijoków GROMDY.

GROMDA 16: Łazar vs Mario – RELACJA

RUNDA 1

Łazar trzyma na dystans, atakuje prawym na górę. Ruszył Mario i zaraz zainkasował szybkie ciosy na głowę. Ruszył z prawym sierpem Kruczek i sięgnął głowy Łazarka, który przyspieszył z mocną serią. Mario trafia jeszcze świetnym prawym sierpem.

Łazar zrezygnował z dalszej walki!

Sprawdź!  (VIDEO) Pierwsze słowa Łukasza Parobca po przegranej na GROMDA 11: "Jego mocne ciosy dawały dużo do myślenia"

Wynik walki: Mario wygrał przez poddanie rywala po 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.