FAME MMA

Fame MMA 20: Wyniki na żywo i relacja LIVE!

Gala FAME MMA 20 rozpoczęła się o godzinie 19:30. Dzisiejszego wieczoru czeka nas szereg niesamowitych walk, a przede wszystkim 8-osobowy turniej o 2 miliony zł. Zapraszamy do śledzenia wyników i relacji z FAME 20 na żywo!

FAME MMA PPV – gdzie i jak oglądać galę? Transmisja i stream online

FAME 20 to jubileuszowa gala największej federacji freak fights w Europie. Tego wieczoru dojdzie do 14. ekscytujących pojedynków z udziałem gwiazd Internetu, sportu oraz sportu zawodowego. Arcyciekawe zestawienia, głośne konflikty, pełne złej krwi zestawienia. To wszystko już dziś, 10 lutego, w krakowskiej Tauron Arenie.

FAME MMA 20: Relacja LIVE

Choć niektórzy od zawsze krytykują i zamykają Fame MMA, organizacja po raz kolejny udowadnia, że jest czołową federacją w Polsce i Europie. Coraz częściej trafiają do niej zawodowi sportowcy, a dziś dojdzie do walki, której nie powstydziłyby się największe organizacje: Michał Pasternak vs Norman Parke.

Dziś wieczorem odbędzie się też turniej o 2 miliony złotych. Arkadiusz Tańcula, Amadeusz “Ferrari” Roślik, Adrian “Polak” Polański – to tylko niektórzy z uczestników, których zobaczymy dziś w okrągłej klatce.

Sprawdź!  Mateusz Murański podsumował porażkę z Tańculą: "Wychodząc do walki, wiedziałem że..."

Galę FAME MMA 20 zobaczyć można jedynie w transmisji PAY-PER-VIEW. Cena za galę zaczyna się już od 39,99 zł. Kwota nie jest zbyt wysoka, a emocje, które zapewnią zawodnicy są bezcenne! Jak zawsze dostępne są dwa warianty, które różnią się różnymi dodatkami.

KLIKNIJ W BANER I OBEJRZYJ FAME MMA 20 NA ŻYWO

Wyniki na żywo

Turniej FAME MMA 20

Finał:

Półfinały:

Ćwierćfinały:

Sprawdź!  Lewandowski naprawdę chce Don Kasjo w KSW: "Jeżeli miałbym teraz kogokolwiek ochotę zatrudniać, to Don Kasjo"

Pozostałe walki:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.