FAME MMA

Brutalne nokdauny! Josef Bratan kończy Polaka w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Za nami kolejny ćwierćfinał turnieju FAME MMA 20. Adrian „Polak” Polański zmierzył się z Josefem Bratanem.

Z okazji jubileuszowej gali Fame MMA postanowiło zorganizować wielki turniej z udziałem ośmiu doskonale znanych freak fighterów. Zwycięzca musiał stoczyć jednego wieczoru aż 3 walki, by móc zgarnąć nagrodę w wysokości 1,5 miliona złotych.

Po jednej stronie drabinki znalazły się starcia „Filipek” vs Malczyński oraz „Polak” vs Josef Bratan. Ci dwaj ostatni widywali się już na matach Warszawskiego Centrum Atletyki, choć zdecydowanie częstszym bywalcem był Adrian Polański. Były mistrz FAME podchodził do turnieju na jubileuszowej gali niezwykle poważnie.

Kliknij i oglądaj FAME MMA 20 NA ŻYWO!

FAME 20: Polak vs Josef Bratan – RELACJA

RUNDA 1

Josef Bratan szybko zaatakował frontami, Polak również kopnięciami szukał skrócenia dystansu. Raper szybko ruszył po głowę Adriana, który postraszył go ciosem w kontrze. Mamy w końcu skrócenie dystansu, Polański dobrze się odnajduje w tym fragmencie. Ruszył z atakiem Polak, ale Josef Bratan nokdauje go potężnym uderzeniem! Adrian teraz musi zaatakować, atakuje obszerną i potężną serią lewy-prawy. Poleciał z otwartą szczęką Polański i znów wylądował na deskach po prostym. Raper GM2L bliski wygranej, nie obawia się on awantury przeciwnika. Mocne kopnięcie Polańskiego, któremu uciekają kolejne cenne sekundy. I kolejny prawy prosty Josefa Bratana, który wygrywa walkę przed czasem!

Sprawdź!  High League 4. Gdzie oglądać? Cena, ile kosztuje PPV? Transmisja na żywo, stream online. Karta walk High League 4 PPV. Kiedy i gdzie gala?

Wynik walki: Josef Bratan wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Zobacz wywiady z Fame MMA 20!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.