FAME MMA

Debiutant demoluje Olejnika! Zmasakrował rywala w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Ruszyła karta walk gali FAME MMA 20! Galę w krakowskiej Tauron Arenie otworzył pojedynek debiutującego Wiktora „Wronka” Wronki z Tomaszem Olejnikiem.

Miejscem jubileuszowej gali Fame MMA został Kraków. Tego wieczoru zaplanowano szereg niesamowitych zestawień. Przede wszystkim miejsce będzie miał 8-osobowy turniej z udziałem jednych z największych gwiazd freak fightów. W stawce znalazło się aż 2 miliony złotych, z czego 1,5 miliona trafi do wygranego 3. kolejnych starć.

Galę tradycyjnie otworzyły dwa darmowe pojedynki na YouTube. Wiktor Wronka, czyli popularny „Wronek” przyjął walkę ze Tomaszem Olejnikiem. Swoista legenda FAME MMA miała zmierzyć się z Sylwestrem Wardęgą, który jednak z pewnych przyczyn zdecydował się nie zawalczyć na Fame MMA 20. Po drodze „Olej” spiął się mocno z bohaterem jednego z kolejnych zestawień, „Tuszolem”, co ostatecznie doprowadziło do starcia, które otworzyło kartę walk jubileuszowej gali.

Kliknij i oglądaj FAME MMA 20 NA ŻYWO!

FAME 20: Wronek vs Olejnik – RELACJA

RUNDA 1

Olejnik natychmiast dobiegł do Wronka! Szaleńczy atak, ale Wiktor trafia go mocnym sierpem i mamy liczenie. Tomek wraca do walki, ale zaraz rywal zasypuje go salwą ciosów. Olejnik schowany za gardą, stracił sporo sił, a zaraz sięga go lewy sierp. Wronek z dystansu celuje niskim prostym i strzela prawym na głowę! Tomek już zerknął na zegar, ciężko dyszy, ale musi się bronić przed kolejnymi atakami Wiktora Wronki, który trafił mocnym podbródkowym! Kolejne liczenie, Tomek wrócił na nogi, gdzie jeszcze przed końcem rundy otrzymuje kolejne ciosy, które kładą go na macie. Sędzia dolicza do 10. i kończy walkę!

Sprawdź!  Jacek Murański znokautuje Tańculę w 1 rundzie? Duża zmiana kursów przed galą FAME MMA 12!

Wynik walki: Wronek wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Zobacz wywiady z Fame MMA 20!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.