FAME MMA

Wiewiór wygrywa 1,5 mln złotych! Pokonuje Josefa Bratana w finale turnieju [WIDEO]

Za nami finał wielkiego turnieju o 2 miliony złotych! Kto wygrał w walce wieczoru FAME MMA 20?

Z okazji jubileuszowej gali Fame MMA postanowiło zorganizować wielki turniej z udziałem ośmiu doskonale znanych freak fighterów. Zwycięzca musiał stoczyć jednego wieczoru aż 3 walki, by móc zgarnąć nagrodę w wysokości 1,5 miliona złotych.

Wśród gwiazd biorących udział w zawodach znaleźli się „Ferrari”, Arkadiusz Tańcula, „Wiewiór”, czy Adrian „Polak” Polański. W końcu jednak, na sam koniec jubileuszowej gali, doszło do wielkiego finału. Kto zgarnął nagrodę za turniej podczas Fame MMA 20?

Kliknij i oglądaj FAME MMA 20 NA ŻYWO!

FAME 20: Wiewiór vs Josef Bratan – RELACJA

RUNDA 1

Raper dużo kopie frontami na tułów i głowę Wiewióra. Maks stara się skracać dystans, Josef Bratan spróbował ataku z wyskoku. Niezły low kick Wiewiórki, który też unika high kicka oponenta. Maks stara się unikać wysokich kopnięć Bratana i ruszył z mocną serią, po której wylądował na deskach! Liczony podwójny mistrz Fame MMA, czym prawdopodobnie przegrywa w tej rundzie.

Sprawdź!  Tyburski pewny siebie przed walką z Pasternakiem! "Powiedziałem, że spadnie głowa i..."

RUNDA 2

Josef Bratan ponownie atakuje frontami dystansując Wiewiórkę. Maks szuka skrócenia dystansu, trafił świetnym lowem, ale nie było to dewastujące kopnięcie. Wiewiór wyczekuje ataków oponenta, który niespecjalnie pcha się z atakami. Raper z wytwórni GM2L skutecznie punktuje i walczy bardzo mądrze. Kopie Maks, Josef kontruje, ale obrywa od Wiewióra i jest liczony. Bratan po powrocie naciska, dużo kopie po nogach podwójnego mistrza FAME.

RUNDA 3

Sędziowie po 2. rundach nie potrafili wskazać zwycięzcy, co oznacza, że freak fighterzy do tej odsłony wychodzili po wszystko. Maks atakuje kopnięciami na nogę, Josef Bratan również stara się skutecznie obijać rywala. Wiewiór mocno trafił, ale niebawem to brat Alberto przechodzi do ofensywy! Maks doskakuje z serią uderzeń ku uciesze publiczności. Dobry lewy sierp Wiewiórki, którego Josef okopuje po nogach i korpusie. Josef Bratan podejmuje ryzyko, ruszył z kopnięciami i mamy gong kończący walkę!

Wynik walki: Wiewiór wygrał niejednogłośną decyzją sędziów!

Zobacz wywiady z Fame MMA 20!

(Artykuł w trakcie aktualizacji, nagranie zostanie dodane)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.