FAME MMA

Josef Bratan w finale turnieju! Kolejny rywal posłany na deski! [WIDEO]

Za nami półfinał turnieju FAME MMA 20. W kolejnej fazie zawodów spotkali się zwycięzcy duetów Filipek vs Malczyński oraz Polak vs Josef Bratan.

Z okazji jubileuszowej gali Fame MMA postanowiło zorganizować wielki turniej z udziałem ośmiu doskonale znanych freak fighterów. Zwycięzca musiał stoczyć jednego wieczoru aż 3 walki, by móc zgarnąć nagrodę w wysokości 1,5 miliona złotych.

Po jednej stronie drabinki znalazły się starcia Filipek vs Malczyński oraz Polak vs Josef Bratan. Jeszcze zanim wszyscy poznali pary ćwierćfinałowe turnieju z dwoma milionami w puli, wielu jako faworyta wymieniało Adriana Polańskiego. To nazwisko częściej padało, gdy już poznaliśmy zestawienia 1/4. Sporo namieszać miał też Dawid Malczyński, który przeważał nad resztą stawki – oprócz członka wytwórni GM2L – warunkami fizycznymi.

Kliknij i oglądaj FAME MMA 20 NA ŻYWO!

FAME 20: Malczyński vs Josef Bratan – RELACJA

RUNDA 1

Josef Bratan spokojnie rozpoczął kopnięciami na nogi i tułów. Malczyński wyprowadza mocny low kick. Panowie mają niemal identyczne warunki fizyczne, czują do siebie respekt, ale też nie potrafią wyczuć dystansu. Dużo kopnięć w wykonaniu rapera z GM2L. Trafia low kickiem Dawid, szukał zaraz kolejnego, ale Josef Bratan trafił go mocnym ciosem. Dużo niskich kopnięć Malczyńskiego, sędzia w końcu interweniuje i ponagla freak fighterów do ataku. Rzucił się Josef Bratan, który odskakuje zaraz od byłego mistrza FAME. Dawid Malczyński wchodzi z low kickiem, trafia rapera, ale to Josef Bratan notuje nokdaun! Wściekły oponent, który jednak nie ma za wiele czasu, a i tak go marnuje!

Sprawdź!  Walka Parke vs Pasternak za darmo! Oglądaj pojedynek FAME 20 za free [WIDEO]

Wynik walki: Josef Bratan wygrał jednogłośną decyzją i awansował do finału!

Zobacz wywiady z Fame MMA 20!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.