FAME MMA

Daro Lew przegrywa w swoim stylu! Błyskawiczna wygrana Xayoo [WIDEO]

Podczas jubileuszowej gali FAME MMA 20 nie mogło zabraknąć „Daro Lwa”. Freak fighter, który ma pół wieku na karku zmierzył się z o połowę od siebie młodszym „Xayoo”.

Wiek to nie jedyne, co przemawiało na korzyść Marcina Majkuta. Znany z Twitcha streamer dotychczas wszystkie swoje walki w Fame MMA toczył w K-1. Co więcej, wszystkie je zwyciężał, a jedynie „Konopskyy” wytrzymał z nim pełen dystans.

Takiej serii nigdy w karierze nie zaliczył jego oponent. „Daro Lew” w grudniu dość zaskakująco w niespełna 2 minuty pokonał „Disa”, przerywając kolejną serię porażek w karierze. Choć Dariusz Kaźmierczuk ma już na „liczniku” 50 lat, to wciąż znakomicie się bawi freak fightami. W świecie, gdzie rekord gra drugorzędne znaczenie zapalony kibic Nottingham Forest prezentuje co raz to ciekawsze kreacje. Ku wielkiej uciesze publiczności, rzecz jasna.

Kliknij i oglądaj FAME MMA 20 NA ŻYWO!

FAME 20: Daro Lew vs Xayoo – RELACJA

RUNDA 1

Daro Lew zaczyna niezłym lewym, Xayoo od razu otrzymuje serię uwag od narożnika. Marcin wyprowadza celnego low kicka i już Kaźmierczuk ma problem. Atakuje 50-letni freak fighter, który obrywa mocnym ciosem, ale ląduje na deskach po kontrze i już się nie podnosi!

Sprawdź!  Parke typuje starcie Don Kasjo vs Wrzosek: "Nie korzysta ze swoich atrybutów. Oczywiście, że stawiam na..."

Wynik walki: Xayoo wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Zobacz wywiady z Fame MMA 20!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.