FAME MMA

Wielkie kontrowersje w turnieju! Ferrari wygrywa przez dyskwalifikację! [WIDEO]

Za nami walka jednego z faworytów, przynajmniej dla niektórych, turnieju FAME MMA 20. Amadeusz „Ferrari” Roślik zmierzył się z Krystianem „Krychą” Wilaczakiem.

Z okazji jubileuszowej gali Fame MMA postanowiło zorganizować wielki turniej z udziałem ośmiu doskonale znanych freak fighterów. Zwycięzca musiał stoczyć jednego wieczoru aż 3 walki, by móc zgarnąć nagrodę w wysokości 1,5 miliona złotych.

Po jednej stronie drabinki znalazły się starcia „Ferrari” vs „Krycha” oraz „Wiewiór” vs Tańcula. Amadeusz Roślik przystępował do 8-osobowego turnieju z wielką pewnością o końcowym zwycięstwie. Wielu zastanawiało się, jak freak fighter poradzi sobie z trudami, które niosą 3 walki jednego wieczoru. Tym bardziej, że na przeciwko niego stanął Krystian Wilczak. „Profesor”, jak bywa on nazywa, zapewniał na programach, że każdego rywala ma dokładnie rozpracowanego.

Kliknij i oglądaj FAME MMA 20 NA ŻYWO!

FAME 20: Ferrari vs Krycha – RELACJA

RUNDA 1

Krycha od razu skrócił dystans i zaczął od kopnięcia w krocze… choć powtórka pozostawia pewne wątpliwości. Sporo zamieszania, była interwencja lekarza, a w międzyczasie ojciec Ferrariego spiął się z Alanem Kwiecińskim, co podniosło z maty Amadeusza. Zawodnik wykorzystał swój czas na dojście do siebie i w końcu wrócił do walki.

Sprawdź!  Norman Parke pewny siebie przed walką z Popkiem! "Będzie szukał ucieczki. Kiedy zrobi się gorąco, to..."

Wilczak mądrze zachodzi na lewą stronę Roślika, czym zamyka się przed prawym overhandem Ferrariego. W końcu wystrzelił Amadeusz…! Ale Krycha tym razem atakując kopnięciem stopą trafił w krocze Roślika. Krystian traci punkt, a Amadeusz odmawia kontynuowania walki!

Wynik walki: Ferrari wygrał przez dyskwalifikację w 1. rundzie!

Zobacz wywiady z Fame MMA 20!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.