FAME MMA

Walka Parke vs Pasternak za darmo! Oglądaj pojedynek FAME 20 za free [WIDEO]

Już dziś, tj. w sobotę 10 lutego, o godzinie 19:30 rozpocznie się gala FAME MMA 20. Turniej o 2 miliony, Boxdel vs Don Kasjo, Szeliga vs Marcoń – to tylko niektóre z walk, które zobaczymy tego wieczoru. Wszystko to otworzą dwa darmowe pojedynki. FAME 20 za darmo – gdzie oglądać? Transmisja free online FAME MMA 20.

FAME MMA PPV – gdzie i jak oglądać galę? Transmisja i stream online

FAME MMA 20 za darmo

Jubileuszowa gala Fame MMA 20 to wydarzenie, którego nie można ominąć! Aż 14 ekscytujących walk zostało zaplanowane na ten hitowy event. Turniej o 2 miliony złotych zapowiada się niezwykle emocjonująco, ze względu na bohaterów, którzy wezmą w nim udział. „Ferrari, „Wiewiór”, „Polak”, Tańcula – ci zawodnicy doskonale są znani freakowej publiczności!

Widzowie przed ekranami zastanawiają się: gdzie oglądać FAME 20 za darmo? Warto zaznaczyć, że free streamy online z całej gali są nielegalne. Organizatorzy udostępniają jednak całkowicie za darmo aż dwie walki na YouTube! Free fighty FAME 20 to:

Sprawdź!  (VIDEO) Ferrari zaatakowany w trakcie live'a! Szokujące sceny w Tajlandii!

Oglądaj FAME MMA 20 za FREE

Transmisja Fame MMA 20 na żywo za darmo dostępna będzie na YouTube. Można w niej zobaczyć jednak wyłącznie dwie pierwsze walki. Będą to starcia „Wronek” vs Olejnik w boksie oraz Pasternak vs Parke w MMA. Ten drugi pojedynek to starcie weteranów, co gwarantuje niesamowite emocje w klatce!

Aby zobaczyć cały turniej o 2 miliony złotych i takie walki, jak jednoręczny Szeliga vs Natan Marcoń oraz „Boxdel” vs „Don Kasjo”, należy wykupić dostęp Pay-Per-View. PPV Fame MMA 20 nabyć można pod linkiem – https://famemma.tv.

Cena dostępu do gali zaczyna się od 39,99 zł za pakiet BASIC. Wraz z nim użytkownicy otrzymują dostęp do podstawowej jakości streamu online oraz VOD na 24h. Wariant PREMIUM kosztuje 44,99 zł, a wraz z nim oprócz transmisji HD do 7 dni zostaje wydłużony zapis wideo.

Kliknij i oglądaj FAME 20 na żywo!

Gdzie oglądać Fame MMA 20 za darmo? Transmisja

Poniżej możecie obejrzeć dwie walki i ceremonię otwarcia gali Fame MMA 20 całkowicie za free. Aby zobaczyć całą galę należy wykupić subskrypcję PPV. Aby oglądać FAME 20 za free wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.