FAME MMA

Trzy nokdauny w jednej rundzie! Malczyński w półfinale turnieju [WIDEO]

Podczas FAME MMA 20 miał miejsce ekscytujący turniej o 2 miliony złotych. Jednym ze starć w wyniku losowania był pojedynek „Filipka” z Dawidem Malczyńskim.

Z okazji jubileuszowej gali Fame MMA postanowiło zorganizować wielki turniej z udziałem ośmiu doskonale znanych freak fighterów. Zwycięzca musiał stoczyć jednego wieczoru aż 3 walki, by móc zgarnąć nagrodę w wysokości 1,5 miliona złotych.

Po jednej stronie drabinki znalazły się starcia „Filipek” vs Malczyński oraz „Polak” vs Josef Bratan. Filip Marcinek nie ukrywał, podobnie zresztą jak jego oponent, że trafił im się najgorszy rywal w losowaniu. Panowie doskonale się znają, ale w klatce nie mogło być żadnych przyjaźni. Dawid Malczyński w ubiegłym roku stoczył tylko jeden, w dodatku przegrany w 2. rundzie, pojedynek. Zdecydowanie aktywniejszy był freestlyer, który zanotował aż 4 występy, choć zwyciężył tylko w jednym.

Kliknij i oglądaj FAME MMA 20 NA ŻYWO!

FAME 20: Filipek vs Malczyński – RELACJA

RUNDA 1

Filipek rusza do przodu, wywiera presję na Malczyńskim, który jest na to przygotowany. Mocno bije Dawid długim prostym i trafił zaraz mocnym podbródkiem! Filip wraca przed „10” w liczeniu, Malczyński celnie bije pojedynczymi i bardzo mocnymi ciosami. Marcinek próbuje się odgryzać, wyprowadza prawy cross, ale otwiera się na uderzenia w kontrze. Dobry zryw freestylera, ale Dawid Malczyński bardzo mocno bije i notuje kolejny nokdaun po prawym! Były mistrz FAME wszedł w awanturę szukając skończenia, ale trafił go Filipek i mamy liczenie w drugą stronę. Malczyński walczy z dystansu, czeka na ataki Marcinka. Filip zrywa się z szarżą… i obrywa kolanem na suspensor. Już po kilku sekundach wraca freestyler na nogi i podchodzi z mocnym ciosem w krótkim dystansie. Malczyński na wstecznym, musi jednak uważać na kolejne szarże oponenta.

Sprawdź!  Don Kasjo zdradził kwotę za walkę ze Szpilką! Potężne pieniądze na stole

Wynik walki: Dawid Malczyński wygrał jednogłośną decyzją sędziów!

Zobacz wywiady z Fame MMA 20!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.