FAME MMA

Dominacja Wiewióra! Posłał Tańculę na deski! [WIDEO]

Za nami ćwierćfinał turnieju FAME MMA 20, w którym do pojedynku przystąpił podwójny mistrz organizacji. „Wiewiór” zmierzył się z Tańculą.

Z okazji jubileuszowej gali Fame MMA postanowiło zorganizować wielki turniej z udziałem ośmiu doskonale znanych freak fighterów. Zwycięzca musiał stoczyć jednego wieczoru aż 3 walki, by móc zgarnąć nagrodę w wysokości 1,5 miliona złotych.

Po jednej stronie drabinki znalazły się starcia „Ferrari” vs „Krycha” oraz „Wiewiór” vs Tańcula. Arek otrzymał szansę zrewanżowania się Maksowi za porażkę z maja. Wiewiórka pokonał go wtedy przez decyzję w starciu o pas kategorii średniej. Warto zaznaczyć, że wówczas panowie mierzyli się w MMA. Tym razem „Wiewiór” nie mógł wykorzystać przeciwko Tańculi swojego parteru, w którym tak skutecznie go kontrolował.

Kliknij i oglądaj FAME MMA 20 NA ŻYWO!

FAME 20: Wiewiór vs Tańcula – RELACJA

RUNDA 1

Wiewiór szybko ruszył do przodu, trafił kombinacją lewy-prawy. Dużo siły w swoje uderzenia wkłada Maks, odczuwa to Arek… i wylądował na deskach po prawym! Maks poczuł krew, ruszył zaraz po zakończeniu liczenia. mocny low kick Wiewiórki, który wyciął rywala. Tańcula powoli skraca dystans, ale karci go kolejnym lowem Wiewiór. Arek póki co sromotnie przegrywa, Maks trzyma już siły i wyprowadza pojedyncze uderzenia, czy kopnięcia. Tańcula szuka skrócenia dystansu, ale zainkasował szybką i mocną serię! Arek nie daje rady oponentowi, który świetnie wchodzi z kontrą w drugie tempo. Wiewiór wyczekuje podchodzącego przeciwnika, którego straszy obszernymi lewym i prawym, ale jest przy tym bardzo niecelny. Skutecznie broni się jednak tym przed atakami Tańculi, który choć podchodzi blisko, to nic z tego nie wychodzi.

Sprawdź!  Alan chce walki na FAME 22. Wskazał rywala, z którym wypełniłby PGE Narodowy (VIDEO)

Wynik walki: Wiewiór wygrał jednogłośną decyzją sędziów!

Zobacz wywiady z Fame MMA 20!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.