FAME MMA

Kosecki zmiażdżony w pierwszej rundzie! Brutalnie rozbity na FAME 20! [WIDEO]

Za nami walka absolutnych debiutantów. W formule K-1 podczas FAME MMA 20 zmierzyli się Jakub „Kosa” Kosecki i Łukasz „Tuszol” Tuszyński.

Kosecki to postać doskonale znana kibicom piłki nożnej. Były skrzydłowy Legii Warszawa i reprezentacji Polski to jeden z graczy, który wyróżniał się na boisku, jak i poza nim. To drugie wychodziło mu lepiej, bo choć nie można odebrać mu medali z mistrzostwa czy puchar Polski, to przede wszystkim kojarzy się go ze stylu bycia.

Po drugiej stronie klatki znalazł się członek słynnego teamu Bungee. „Tuszol” to popularny streamer, który zawsze gorąco dopingował zarówno Bandurę, jak i Dżinolda. Tym razem to oni jednak zasiedli na trybunach, by wspierać swojego kolegę w debiucie.

Kliknij i oglądaj FAME MMA 20 NA ŻYWO!

FAME 20: Kosecki vs Tuszol – RELACJA

RUNDA 1

Kosecki ruszył z całą serią ciosów! Agresywny styl piłkarza, którego Tuszol kontruje kopnięciami. Sięgnął też ciosem członek ekipy Bungee, który powalił „Kosę” rzutem rodem z MMA. Tuszyński stara się przejąć inicjatywę, ale Kosecki ładuje kolejne haki na tułów i głowę. Tuszol łapie wiatr w żagle i zalicza nokdaun! Kuba padł na deski, wrócił na 8, ale Łukasz zaraz agresywnie atakuje. Precyzyjna seria Tuszola, Kosecki porozbijany, liczony, ale się nie poddaje. Tuszyński atakuje, zalicza kolejny nokdaun i zwycięża!

Sprawdź!  Bandura zdradził plan na walkę 2 vs 2 w FAME! W grę wchodzi tylko jedna lokalizacja [WIDEO]

Wynik walki: Tuszol wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Zobacz wywiady z Fame MMA 20!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.