Boks

(VIDEO) Jake Paul ciężkim KO kończy Tyrona Woodleya! YouTuber wciąż niepokonany!

Jake Paul nie ma sobie równych! Tym razem nie potrzeba było jednak pełnego dystansu. Tyron Woodley padł w 6. rundzie!

Pierwotnie 18 grudnia miało dojść do potyczki Jake Paul vs. Tommy Fury. Po miesiącach budowania napięcia Brytyjczyk zmuszony był wycofać się z walki z powodu złamanego żebra. Jak podał ojciec pięściarza, John Fury, stało się to po ataku jednego ze sparingpartnerów.

Gala nie została jednak odwołana. Na niewiele ponad 10 dni do akcji wkroczył Tyron Woodley. Były mistrz UFC w kategorii półśredniej był podwójnie zmotywowany – w sierpniu w swoim ringowym debiucie przegrał niejednogłośną decyzją z Jake’iem Paulem, a dodatkowo YouTuber obiecał mu dodatkowe 500 tys. dolarów w przypadku nokautu.

Jake Paul vs. Tyron Woodley 2

Woodley od początku zajął środek kwadratowego pierścienia. Szukał sierpa, chcąc zszokować świat szybkim KO. Jake Paul dobrze pracował prostymi, wykorzystując przewagę wzrostu. Do tego dokładał uderzenia na tułów „The Chosen One”, jednak w jego ciosach nie było wiele siły.

Sprawdź!  Szaleństwo! Komisja zgodziła się na DUŻĄ zmianę zasad w walce Tyson vs. Paul

Drugą odsłonę to właśnie Jake Paul zaczął agresywniej. YouTuber ruszył z prawym hakiem, jednak pojedynek szybko zdominowały klincze. Tyron Woodley atakował korpus przeciwnika, przyjmując przy tym kilka uderzeń w kontrze. Niejednokrotnie jednak po pojedynczych prostych ze strony „The Problem Child” były mistrz UFC ratował się klinczem.

W trzeciej odsłonie Woodley rozpoczął wyprowadzać kombinacje, oponent jednak dobrze trzymał ciasną gardę. Poszły dwa proste, a chwilę później na czole Paula pojawiło się rozcięcie – zdaniem sędziego wywołał je przypadkowy łokieć ze strony „T-Wooda”. To właśnie Tyron dominował w tej rundzie trafiając rywala. Krew napływająca do oka zdecydowanie przeszkadzała w widoczności Jake’owi.

W kolejnej odsłonie Jake Paul za namową narożnika ruszał z kombinacjami lewy-prawy, trafiając oponenta w korpus. Tyron Woodley odpowiedział podbródkowym, następnie prawym prostym. „The Problem Child” pracował nad tułowiem przeciwnika. Przy jednym z klinczów YouTuber złapał Woodleya za głowę, a ten zrzucił go z siebie – niezła zapowiedź dla chcącego wystąpić w MMA Jake’a Paula.

W piątej rundzie Tyron Woodley znów punktował, jednak ponownie dużo było klinczu. Od drugiej odsłony publika coraz głośniej dawała znać, co sądzi o tego typu walce. Jake Paul atakował przeciwnika pojedynczymi ciosami, ten jednak często wyłapywał przeciwnika, aż otrzymał pytanie od sędziego: Będziecie walczyć? Tyron odpowiedział na to szybką kombinacją, ale rywal złapał go w klamrę.

Sprawdź!  (VIDEO) Artur Szpilka sprawdza się w roli trenera: "Wal chłopaków po ryju"

6. odsłona rozpoczęła się od uderzeń na korpus Jake’a Paula. Ten odpowiedział trafiając Woodleya w tułów i głowę. „The Chosen One” trafił z bliska prawym, a chwilę później przyjął potężny prawy hak ze strony Jake’a Paula! Liczenie było niepotrzebne, „The Problem Child” zachowuje perfekcyjny rekord!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.