Boks

Tommy Fury doznał kontuzji! 18 grudnia zobaczymy rewanż Jake Paul vs Tyron Woodley!

Niestety stało się najgorsze z możliwych. Po miesiącach podbudowy do walki, która miała się odbyć 18 grudnia wycofał się Tommy Fury. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Jake Paul zmierzy się w rewanżu z Tyronem Woodleyem!

Na 10 dni przed galą, która odbędzie w Tampie na Florydzie z walki z Jake’iem Paulem wycofać się musiał Tommy Fury. Informację jako pierwszy podał YouTuber Keemstar. Tę po skontaktowaniu się ze swoimi źródłami potwierdził dziennikarz SunSport, Chisanga Malata.

Otrzymałem potwierdzenie, że walka Jake Paul vs. Tommy Fury się nie odbędzie, ludzie. Fury wycofał się z powodu kontuzji.

Starcie dwóch niepokonanych dotychczas pięściarzy planowane było od dawna. Gwiazda YouTube’a, „The Problem Child”, zapowiadał, że jest gotów zginąć w ringu i nie widział szans na swoją porażkę. Podobnie zresztą wypowiadał się Tommy Fury, który nie ukrywał, że jednym z motywatorów do przyjęcia tego pojedynku była duża wypłata. Anglik, o ironio, błagał też Amerykanina, by ten nie wycofał się z walki…

Sprawdź!  Mike Tyson o bankructwie i wydaniu 500 mln dolarów: "Nie zostało nic. Ostatni milion wydałem na..."

Jake Paul vs Tyron Woodley 2!

W miejsce „TNT” wskoczy natomiast Tyron Woodley! Były mistrz UFC w kategorii półśredniej przegrał niejednogłośną decyzją sędziów w sierpniu właśnie z Jake’iem Paulem. YouTuber twierdził, że „T-Wood” był jego najtrudniejszym sprawdzianem w karierze, jednakże niedługo potem „The Problem Child” wprost mówił, że nie da Woodleyowi rewanżu.

Informację o powrocie do pięściarskiego ringu byłego mistrza UFC podał za pośrednictwem Twittera Ariel Helwani. Tyron Woodley po pierwszym spotkaniu z Paulem zgodził się na trwale wytatuować sobie napis I love Jake Paul, by tylko dostać rewanż. Choć zrobił to stosunkowo szybko i te słowa na wewnętrzną stronę środkowego palca. Warto też przypomnieć, że przed tygodniem w rozmowie z MMA Junkie Woodley nazywał gwiazdę YouTube’a dziwką i zaznaczał, że zapomniał o rewanżu.

Źródło: MMA News

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.