Boks

Jake Paul i Jorge Masvidal publicznie negocjują potencjalną walkę! „UFC nie puści za drobniaki…”

Jake Paul i Jorge Masvidal weszli w interakcję na Twitterze! „The Problem Child” wyzwał po ostatniej wygranej między innymi „Gamebreda”, a ten teraz… stawia warunki!

W ostatni weekend Jake Paul znokautował już w 6. rundzie Tyrona Woodleya, kończąc jakiekolwiek dyskusje związane z ich pierwszym pojedynkiem. Wówczas w sierpniu również zwyciężył YouTuber, jednak po niejednogłośnej decyzji. Jednym z widzów na stadionie był nie kto inny, jak Jorge Masvidal.

To właśnie między innymi „Gamebred” został wyzwany przez Jake’a Paula w wywiadzie ringowym. Fighter American Top Team był także sparingpartnerem „The Problem Child” w styczniu bieżącego roku, przed walką z Benem Askrenem:

Skończył mojego przeciwnika, Bena Askrena, w 5 sekund, a teraz pomaga mi zrobić to w jeszcze mniej.. „Gamebred” uczy mnie swoich sekretów… 17 kwietnia walka potrwa mniej, niż 4 sekundy i ruszam po Nate’a Diaza.

Relacje między YouTuberem, a zawodnikiem federacji Dany White’a popsuły się przed sierpniową walką z Tyronem Woodleyem. Wówczas Jorge Masvidal wytypował byłego mistrza kategorii półśredniej na wygranego.

Sprawdź!  Włodarczyk szczerze o pobycie za kratami: "To miejsce złamie każdego chojraka. Zrobiono ze mnie bandytę i..."

Jake Paul z pierwszą propozycją!

Jorge Masvidal odpowiedział już na wyzwanie Jake’a Paula za pośrednictwem wideo. Amerykanin powiedział wówczas, że walczy albo dla pieniędzy, albo z najlepszymi na świecie.A walka z Paulem to ani jedno, ani drugie. Na te słowaYouTuber odpowiedział goszcząc w IMPALUSIVE podcast

Masvidal gada „walczę tylko z najlepszymi, albo dla hajsu, a ty to ani to, ani to. Masvidal, mam dla ciebie propozycję już teraz: gwarantowane 5 milionów plus procent od sprzedaży pay-per-view.

– Nigdy tyle nie zarobiłeś. Nie możesz więc powiedzieć, że walczysz „albo z najlepszymi, albo dla kasy…” Zróbmy to.

Jorge Masvidal nie kazał długo czekać na odpowiedź:

1. UFC nie puści mnie na walkę za drobniaki
2. Zaproponuj gwarantowane 20 [milionów- przyp. red.] i procent od PPV i jestem przekonany, że nie będą mieli problemu, jeśli odpalę im ich dolę i wtedy z chęcią złamię ci szczękę.

Jeśli UFC wciąż odmówi, to znaczy, że za mało płacisz. Wtedy możesz przyjść do UFC, podpisać kontrakt na jedną walkę i możemy zrobić specjalne zasady, że mogę tylko boksować w klatce. Jeśli zrobię cokolwiek innego, wówczas dostajesz całą moją wypłatę. Chodź, daj sobie zapłacić i zostać uspanym.

Ciekawa oferta ze strony Masvidala nie otrzymała jeszcze odpowiedzi. Nie wiadomo także, czy Dana White chciałby zakontraktować YouTubera na jedną walkę.

Sprawdź!  Petr Yan z mocną odpowiedzią na wpis Sterlinga! "Straciłeś godność, gdy płakałeś, by dostać pas, idioto."

Źródło: Twitter, IMPALUSIVE podcast , MMA News

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.