Boks

Jake Paul i Jorge Masvidal publicznie negocjują potencjalną walkę! „UFC nie puści za drobniaki…”

Jake Paul i Jorge Masvidal weszli w interakcję na Twitterze! „The Problem Child” wyzwał po ostatniej wygranej między innymi „Gamebreda”, a ten teraz… stawia warunki!

W ostatni weekend Jake Paul znokautował już w 6. rundzie Tyrona Woodleya, kończąc jakiekolwiek dyskusje związane z ich pierwszym pojedynkiem. Wówczas w sierpniu również zwyciężył YouTuber, jednak po niejednogłośnej decyzji. Jednym z widzów na stadionie był nie kto inny, jak Jorge Masvidal.

To właśnie między innymi „Gamebred” został wyzwany przez Jake’a Paula w wywiadzie ringowym. Fighter American Top Team był także sparingpartnerem „The Problem Child” w styczniu bieżącego roku, przed walką z Benem Askrenem:

Skończył mojego przeciwnika, Bena Askrena, w 5 sekund, a teraz pomaga mi zrobić to w jeszcze mniej.. „Gamebred” uczy mnie swoich sekretów… 17 kwietnia walka potrwa mniej, niż 4 sekundy i ruszam po Nate’a Diaza.

Relacje między YouTuberem, a zawodnikiem federacji Dany White’a popsuły się przed sierpniową walką z Tyronem Woodleyem. Wówczas Jorge Masvidal wytypował byłego mistrza kategorii półśredniej na wygranego.

Sprawdź!  Mike Tyson zaskoczy w walce z Paulem? "Będzie chciał odejść z hukiem"

Jake Paul z pierwszą propozycją!

Jorge Masvidal odpowiedział już na wyzwanie Jake’a Paula za pośrednictwem wideo. Amerykanin powiedział wówczas, że walczy albo dla pieniędzy, albo z najlepszymi na świecie.A walka z Paulem to ani jedno, ani drugie. Na te słowaYouTuber odpowiedział goszcząc w IMPALUSIVE podcast

Masvidal gada „walczę tylko z najlepszymi, albo dla hajsu, a ty to ani to, ani to. Masvidal, mam dla ciebie propozycję już teraz: gwarantowane 5 milionów plus procent od sprzedaży pay-per-view.

– Nigdy tyle nie zarobiłeś. Nie możesz więc powiedzieć, że walczysz „albo z najlepszymi, albo dla kasy…” Zróbmy to.

Jorge Masvidal nie kazał długo czekać na odpowiedź:

1. UFC nie puści mnie na walkę za drobniaki
2. Zaproponuj gwarantowane 20 [milionów- przyp. red.] i procent od PPV i jestem przekonany, że nie będą mieli problemu, jeśli odpalę im ich dolę i wtedy z chęcią złamię ci szczękę.

Jeśli UFC wciąż odmówi, to znaczy, że za mało płacisz. Wtedy możesz przyjść do UFC, podpisać kontrakt na jedną walkę i możemy zrobić specjalne zasady, że mogę tylko boksować w klatce. Jeśli zrobię cokolwiek innego, wówczas dostajesz całą moją wypłatę. Chodź, daj sobie zapłacić i zostać uspanym.

Ciekawa oferta ze strony Masvidala nie otrzymała jeszcze odpowiedzi. Nie wiadomo także, czy Dana White chciałby zakontraktować YouTubera na jedną walkę.

Sprawdź!  Wielka awantura przed walką Masvidal vs. Diaz! Ekipy zawodników rzuciły się na siebie! (VIDEO)

Źródło: Twitter, IMPALUSIVE podcast , MMA News

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.