Boks

Dana White nie trafił z zarzutami! Wyszły na jaw wyniki badań krwi Jake’a Paula!

Dana White nie trafił ze swoimi zarzutami. Prezydent UFC oskarżył Jake’a Paula o branie sterydów, a we środę wyszły na jaw wyniki testów antydopingowych po walkach z 18-go grudnia.

Niewiele ponad 2 tygodnie temu doszło do rewanżowej walki pomiędzy Jake’iem Paulem, a byłym mistrzem UFC w kategorii półśredniej, Tyronem Wodleyem. Choć w pierwszym starciu „The Chosen One” przegrał dopiero po niejednogłośnym werdykcie sędziowskim, tym razem miał mniej szczęścia. „The Problem Child” znokautował go w szóstej odsłonie.

Od tamtej pory rozgorzał konflikt na linii Jake PaulDana White. YouTuber-pięściarz orzekł na konferencji prasowej po walce z Woodleyem, że chce zawstydzić prezydenta UFC pokonując największe gwiazdy jego federacji. Co więcej, „The Problem Child” nazwał White’a kokainistą, na co ten odpowiedział w jednym z wywiadów:

Ten gość mówi, że jestem kokainistą, ciągle to powtarza. Może mnie przetestować w kolejnych 10 latach o każdej porze dnia i nocy, jeśli tylko ja mogę sprawdzić go na sterydy przez najbliższe 2.

Jake Paul odbił piłeczkę podając wytyczne szefowi UFC, które ten ma spełnić, by Paul wystąpił w jego federacji i stoczył walkę z Jorge Masvidalem. Dana White odpowiedział wideo, w którym jeszcze dokładniej sformułował swój zarzut wobec YouTubera:

Sprawdź!  Tommy Fury doznał kontuzji! 18 grudnia zobaczymy rewanż Jake Paul vs Tyron Woodley!

– Jake, nie odpowiedziałeś wcale na moje wyzwanie. Publicznie oświadczyłeś, że zażywam kokainę – a tak nie jest. Powiedziałem ci zatem: możesz sprawdzić mnie na jej obecność kiedy chcesz przez najbliższe 10 lat. Ja uważam, że jesteś oszustem. Uważam też, że bierzesz sterydy.

Tymczasem The Sun doszło do wyników badań Jake’a Paula po pojedynku, które jasno wskazywały na czystość zawodnika. Pięściarz ani razu w przeciągu swojej niedługiej kariery nie wpadł na testach antydopingowych. Co ciekawe raport padł tego samego dnia, co poniższy wpis Jake’a:

Dana White twierdzi, że moje walki są ustawione, A POTEM, że jestem na sterydach… Więc szprycuję się, by wygrać walki, w których i tak wygram? Brzmi sensownie…

Źródło: Twitter, The Sun

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.