Boks

Jake Paul chce „zawstydzić” Danę White’a i największe gwiazdy UFC! „Proszę, daj mi ich.”

Jake Paul od dawna zarzeka się, że jest jednym z najlepszych pięściarzy. Po skończeniu byłego mistrza UFC, Tyrona Woodleya. Teraz YouTuber obrał na cel największe nazwiska federacji!

Jake Paul wszedł z drzwiami do świata boksu. Popularny YouTuber w kilkanaście miesięcy stoczył 5 walk i zdołał zachować perfekcyjny rekord 5-0. Początkowo nie mierzył się z poważnymi nazwiskami – wygrywał ze swoim kolegą z branży internetowej oraz byłym koszykarzem. Następnie znokautował już w 1. rundzie Bena Askrena i niejednogłośną decyzją pokonał byłego mistrza UFC w kategorii półśredniej, Tyrona Woodleya.

To właśnie „The Chosen One” wskoczył w miejsce kontuzjowanego Tommy’ego Fury’ego 18 grudnia. Tym razem jednak Amerykanin nie wytrzymał dystansu 8. rund. Jake Paul znokautował go w szóstej odsłonie. Tuż po walce „The Problem Child” wyzwał kolejne postaci z UFC:

– Hej, Masvidal i Nate Diaz, straszne z was suki za opuszczenie stadionu. Wiem, że nie chcecie tego gówna. Was skończę jako następnych, tylko musicie zerwać kontrakty z „Tatuśkiem Daną” i wam też wpierdolę!

Na konferencji prasowej po gali, która miała miejsce w Tampie na Florydzie, jeden z dziennikarzy zapytał Paula o to, czy po pokonaniu byłego championa UFC ma wiadomość do prezydenta federacji, czyli Dany White’a:

– Właśnie znokautowałem 5-cio krotnego mistrza UFC [Woodley zdobył pas i obronił go 4 razy, prawdopodobnie to miał na myśli Jake Paul – przyp. red.] i zawstydziłem całą twoją firmę. Proszę, daj mi się dorwać do Kamaru Usmana. Proszę, daj mi [Nate’a] Diaza. Proszę, daj mi walkę z [Jorge] Masvidalem. Proszę, daj mi [Conora] McGregora. Bo ich też zawstydzę. Obiecuję ci to, Dana. Obiecuję ci to.

Nazwiska nie są specjalnie przypadkowe. Jake Paul wdawał się już w interakcje z Usmanem na Twitterze, nie inaczej było też z Natem Diazem. Z wymienionych fighterów póki co jedynie „Gamebred” odpowiedział YouTuberowi na wyzwanie mówiąc, że go na niego nie stać.

Sprawdź!  Tommy Fury nie zostawia suchej nitki na walce Paul vs. Woodley 2! "To nie był boks, to były zapasy."

Źródło: Bloody Elbow

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły