UFC

Mateusz Gamrot wyzywa po UFC Vegas 45! „Kim jest Conor McGregor? Michael Chandler…”

Mateusz Gamrot wita się z rankingiem UFC! Polak skończył w 2. rundzie Diego Ferreirę, na UFC Vegas 45. Polak po walce nie czekał i postanowił wyzwać największe gwiazdy kategorii lekkiej!

Stało się to, na co wszyscy liczyli! Mateusz Gamrot zaliczył bardzo dobry występ na UFC Vegas 45. Kilkukrotnie sprowadzał rywala do parteru na przestrzeni pojedynku, dobrze zachowywał się w stójce. Polak nie dał się zaskoczyć napierającemu Diego Ferreirze i w drugiej odsłonie obalił oponenta, gdzie dopełnił dzieła zniszczenia. „Gamer” zajął plecy Brazylijczyka, który kucnął przy siatce, a tam Polak wyprowadził bardzo mocne kolana, które prawdopodobnie złamały żebra przeciwnika. Ten poddał się, zanim jeszcze Gamrot złapał go za szyję. Mateusz wygrał przez TKO w drugiej odsłonie!

Po walce „Gamer” podziękował rywalowi oraz fanom. Swoją wypowiedź zaczął od złożenia życzeń córce, która skończyła dziś 5 lat.

Zróbcie hałas dla mojej córki! Skończyła dziś 5 lat. Jeśli oglądasz, dziękuje ci bardzo. Anastazja, kochanie, to prezent dla ciebie. Dziękuję bardzo, że pozwoliliście mi wyjechać. Polsko, dziękuję za wsparcie, dziękuję za wszystko.

Omawiając zakończenie Mateusz Gamrot przyznał, że technika, którą zastosował to specjalność Michała Pietrzaka z Red Dragon Team.

Sprawdź!  Conor McGregor obiecuje zakończyć rywalizację z Dustinem Poirierem! "Wrócę i wszystko zostanie rozwiązane."

Ta technika to specjalność Michała Pietrzaka. Dzięki bardzo, „Pietrzuś”! Jestem kompletnym fighterem. Ciężko trenuję jiu-jitsu, stójkę i zapasy.

Myślę, że będę problemem dla każdego w tej dywizji. Czuję się zdrowy i nie mogę się doczekać kolejnej walki.

Michael Bisping, który rozmawiał z „Gamerem” w oktagonie stwierdził, że w poniedziałkowy poranek po ogłoszeniu rankingów UFC w top 15 musi znaleźć się miejsce dla Polaka! Anglik zapytał także Mateusza, z kim teraz chciałby się zmierzyć… a Gamrot wykorzystał czas na mikrofonie do maksimum!

Słuchaj, każdy chce walki z Conorem McGregorem… Ale kim jest Conor? 5 lat temu był niezłym zawodnikiem, dziś jest tylko biznesmenem. Michael Chandler – mówisz, że chcesz walki z Conorem, a w oktagonie masz rekord 1-2. Hej, walcz ze mną, też jestem zapaśnikiem!

Życzę ci szybkiej rekonwalescencji i zmierzmy się ze sobą w przyszłym roku! Jedziemy!

Źródło: UFC YouTube

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.