Boks

Dana White wyśmiewa propozycję Jake’a Paula: „Zmierz się z pięściarzem, dymaj nogę kogoś innego…”

Jake Paul odnosi niewyobrażalny sukces zarówno medialny, jak i sportowy. Nie każdy jednak jest chętny na wchodzenie w układy z YouTuberem. Jedną takich osób jest prezydent UFC, Dana White.

Rywalizacja medialna pomiędzy Daną Whitem, a Jake’iem Paulem naprawdę się rozwinęła w tym roku. Prezydent UFC nie jest wielkim fanem YouTubera, ten zaś raz po raz atakuje włodarza największej federacji MMA na różnych płaszczyznach. Swego czasu stwierdził nawet, że na bank znokautowałby White’a.

18 grudnia Jake Paul zmierzył się z byłym mistrzem kategorii półśredniej UFC, Tyronem Woodleyem. „The Chosen One”, który przegrał już raz z „The Problem Child” w sierpniu wytrzymał do 6. rundy – wówczas został brutalnie znokautowany. Przeciwnik jeszcze z ringu wyzwał 2 gwiazdy UFC, Nate’a Diaza oraz Jorge Masvidala, a zapytany na konferencji poprosił także o innych fighterów zarzekając się, że zawstydzi Danę White’a.

I choć „Gamebred” wyraził akceptację na ten pojedynek i wyłożył już swoje oczekiwania finansowe, to jednak prezydent największej federacji szybko obalił ten pomysł:

Nie ma takiej opcji, bym pozwolił Diazowi albo Masvidalowi boksować się z Paulem póki są na kontrakcie z UFC. Zauważyliście, jak chce walczyć z każdym, kto akurat nie jest w jego pierdolonej kategorii wagowej, kto jest od niego starszy i inne takie gówno. Idź bić się z pięściarzem. Idź dymać nogę kogoś innego, durniu.

Dana White składa propozycję Jake’owi Paulowi!

Szef UFC nie pozwoli na żadne negocjacje z YouTuberem swoim zawodnikom. Niemniej jednak White rzucił w rozmowie z Teddym Atlasem propozycję, czy raczej wyzwanie. Odnosiło się ono do jednej z sugestii Jake’a Paula:

Sprawdź!  (VIDEO) Taniec w ringu i zabawa z rywalem! Mayweather zarobił miliony dolarów za kolejną walkę pokazową

Mam wyzwanie dla Jake’a Paula. Ten gość mówi, że jestem kokainistą, ciągle to powtarza. Może mnie przetestować w kolejnych 10 latach o każdej porze dnia i nocy, jeśli tylko ja mogę sprawdzić go na sterydy przez najbliższe 2.

Dana White nie jest pierwszą osobą, która zarzuca Amerykaninowi nieczystą krew. Zanim Tommy Fury wypadł z walki z Paulem, jego ojciec – John Fury – opowiadał w wywiadach, że „The Problem Child” nie chciał testów VADA, co też zaznaczył w kontrakcie.

Źródło: The FIGHT with Teddy Atlas

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.